Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

draco40

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. no własnie lista aut do gazu powoli sie ogranicza i ciezko cos stos idiotoodpornego znalezc...
  2. a mozesz cos wiecej o usterkach czy takowe wystepowały?? jak z serwisami??
  3. przeczytałem czyli hydraulika juz jest - bedzie gazowalny a poza gazem ktos cos o aucie??
  4. witajcie. pytania przedazkupowe, miał ktoś styczność z tym autem? jak silnik 1.4 100km przyswaja gaz i czy prawda jest ze po 2017r silnik ma hydrauliczna regulacje zaworów??(w internecie sa głosy ze ma i ze nie) jakie sa typowe bolaczki tego auta?? ewentualnie czy jest jakas alternatywa dla tego auta w podobnej wielkosci (koniecznie kombi) rocznikowo powyzej 2018r ??
  5. co nazywasz cena rynkowa?? bo cena rynkowa to cena handlarza która zazwyczaj jest identyczna jak od prywatnego gościa... a ze handlarz placi mniej temu kto zostawia w komis auto to inna kwestia. zrodlem dochodu handlarza jest ilość sprzedanych aut czyli obrot oraz zbicie ceny zakupu maksymalnie ile to możliwe, obecnie wiekszosc ludzi woli puscic auto do handlarza albo zostawić w rozliczeniu zamiast bawic się w użeranie z ludzmi
  6. znacie uczciwe komisy/handlarzy samochodów powiedzmy w promieniu do 200km od Gliwic? Wiem ze słowo uczciwy i handlarz nie pasują do siebie ale może akurat... znacie uczciwe komisy/handlarzy samochodów powiedzmy w promieniu do 200km od Gliwic? Wiem ze słowo uczciwy i handlarz nie pasują do siebie ale może akurat... owszem sa tacy... kupowałem tak swego czasu lacettiego zostawiając fabie, bez jakiegoś czarowania o aucie i bez ceregieli handlarzy... ot wziolem auto i było wsio ok, po kilku dniach pomimo ze nie musial zadzwonil ze zapomnial ze do auta ma jeszcze opony zimowe które mogę sobie zabrać. (gościu handlowal tylko autami z polskich salonow)... handlarz z okolic chrzanowa ale namiarow nie pamiętam.... co do komisow przysalonowych które ponoc daja wieksza gwarancje zakupu - ostatnio szukałem auta dla ojca wybor padl na swifta bedacego w ofercie komisu przysalonowego suzuki... z opisu i gwarancji ustnych sprzedającego auto bezwypadkowe, niemalowane itd. itp. caly czas serwisowane, 1 wlasciciel... po prośbie która była delikatnie spychana na drugi tor podczas rozmowy o sprawdzenie w historii serwisowej auta w bazie suzuki, wreszcie udało się ja zweryfikowac: auto po L-ce, wymieniany prog z nadkolem, malowanie boku i przedniego zderzaka. maglownice i dość sporo innych nienormowych elementow... po tej lekturze i wymianie spojrzeń ze sprzedającym już raczej nie namawial tylko z rumieńcem grzecznie podziekowal. ostatecznie kupiliśmy auto w mekce handlarzy czyli komisie na mysłowickiej giełdzie samochodowej - całkiem przyzwoite auto bez dziwnej historii. nie ma reguly, po prostu trzeba szukac...
  7. draco40 odpowiedział chris_66 na temat - Motokącik
    kumpel w pracy ma z 1.9tdi bardzo fajne autko w dobrej kasie... wygodne, niskousterkowe i tanie w eksploatacji gdyby nie to ze ma juz swoje lata sam pewnie zerkałbym w strone tego auta
  8. kiedys wymieniłem jedna, po wymianie auto zaczeło uciekac na bok podczas jazdy... tylko parami
  9. obecnie w przedziale do 1000zł wiekszosc ma łozyska niewymienialne (wymiana z bebdnem) wiec trzeba sie liczyc ze po 5 latach nalezy kupic nowa pralke - przerabiałem kilka mies temu... stara amica smigała 7 lat az padl programator, tez szukałem czegos "naprawialnego" niestety to juz nie te czasy
  10. czysty biznes 350zł za uzywke + 1 rok gwarancji lub 700zł i 5 lat gwarancji
  11. zakładam podobnie od kilku lat w roznych autach... nic nie cieknie
  12. tez zachodze w głowe... jezeli juz parowała to woda/wilgoc z osłonki która pewnie ląduje po zdjeciu za siedzeniem lub w bagazniku
  13. czy kwestia boxa nie wiem, u mnie szumiały juz same belki nawet bez boxa...
  14. byle jakie, i tak zarowno bagaznik jak i belki załozysz 3-4 razy w roku po kilku dłuzszych trasach szlag Cie trafi od szumu i zrezygnujesz z boxa, kupuj cos tanszego albo uzywke albo interpacka
  15. draco40 odpowiedział rwIcIk na temat - Motokącik
    ani na wojne ani do niczego innego powiem wiecej honkery juz jak wyjezdzały z fabryki miały usterki wiec rozumiesz... a ochrone przed kulami kałacha mozna załatwic w bardzo prosty sposob, np. tak jak to robi Jelcz w swych ciezarowkach podkreslam, to auto ma zastapic honkera nic wiecej

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.