Skocz do zawartości

[Punto 1]Pojemnosc zbiornika oleju


mattix19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jaka jest pojemnosc zbiornika oleju w punto 1?

silnik 1,1 55km.

Po wymianie uszczelki pod glowica zaczal troche brac olej i chcialbym wiedziec ile to jest bo zabral prawie caly wskaznik na bagnecie po 2k km.

Swoja droga to normalne w punciakach?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> jaka jest pojemnosc zbiornika oleju w punto 1?

> silnik 1,1 55km.

> Po wymianie uszczelki pod glowica zaczal troche brac olej i chcialbym wiedziec ile to jest bo

> zabral prawie caly wskaznik na bagnecie po 2k km.

> Swoja droga to normalne w punciakach?

> pozdrawiam

A planowałeś głowicę? Dobrze zrobiona UPG nie zwiększy brania oleju ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie glowicy nie wymianialem sama uszczelka poszla bo zygal olejem po calym silniku teraz jest lepiej ale musze przyznac ze po zmianie oleju i przejechaniu 2tysiecy km sam sie zdziwielm czemu mi tyle zabral.

Dodam ze przy szybszym ruszaniu spod swiatel na 2 przy 40km/h czasami sie troche dlawi. Nie wiem ile ma wtedy obrotow nie mam obrotomierza. A jaki jest koszt wymiany glowicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o planowanie czyli takjakby jej prostowanie. Po zdjęciu głowicy powinno się planować żeliwne głowice a aluminiowe wymianiać ale kto to robi hehe.gif. Po planowaniu głowica jest prosta i lepiej dolega do uszczelki. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.