Skocz do zawartości

Jak w Aveo II wymienić przednią postojówkę? Bo się nie da...


cecek

Rekomendowane odpowiedzi

No trudno - nikt nie wie frown.gif

Próbowałem od środka wypchnąć, przekręcałem we wszystkie strony - nijak nie chce wyjść. A instrukcja jest nader ogólna ("wyjąć oprawkę").

Nikt nie wymieniał postojówki, czy nikt nie chce pomóc? Wystarczyłaby wskazówka "przekręć oprawkę do pozycji x i wyjmij".... blagam.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No trudno - nikt nie wie

> Próbowałem od środka wypchnąć, przekręcałem we wszystkie strony - nijak nie chce wyjść. A

> instrukcja jest nader ogólna ("wyjąć oprawkę").

> Nikt nie wymieniał postojówki, czy nikt nie chce pomóc? Wystarczyłaby wskazówka "przekręć oprawkę

> do pozycji x i wyjmij"....

Wakacje, weekend ... zlosnik.gif

W Lacetti z trudem, ale wychodzi ... chyba nawet bez przekręcania ... z tym, że do wymiany żarówek wyciągam cały reflektor smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No trudno - nikt nie wie

> Próbowałem od środka wypchnąć, przekręcałem we wszystkie strony - nijak nie chce wyjść. A

> instrukcja jest nader ogólna ("wyjąć oprawkę").

> Nikt nie wymieniał postojówki, czy nikt nie chce pomóc? Wystarczyłaby wskazówka "przekręć oprawkę

> do pozycji x i wyjmij"....

u mnie bardzo ciężko się wymieniało postojówkę - musiałem mocno ciągnąć, reflektor był wyjęty przy wymianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie bardzo ciężko się wymieniało postojówkę - musiałem mocno ciągnąć, reflektor był wyjęty przy

> wymianie

A co konkretnie ciągnąłeś: żarówkę z oprawki do środka reflektora, czy całą oprawkę w tył? Jak oprawkę, to ją przekręcałeś - jak tak to do jakiej pozycji, o ile, albo coś... bo nie wiem? frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie - obracam oprawką (bez demontażu reflektora), ale nie wychodzi. Jakoś inaczej się

> wyjmuje niż w innych autach?

> Proszę o pomoc - od wczoraj nowe Aveo, a już wstyd...

t 200 czy t 250?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam T200, ale pewnie jest podobnie. Nie trzeba wyjmowac lampy. Sciagasz gumowa oslone i wyciagas

> zpsotojowke. Czasem trzeba sie nasilowac.

Dzięki - dzisiaj w ASO wymienili. Faktycznie, trzeba się nasiłować:( Szkoda, że nie zgadaliśmy się wcześniej smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki - dzisiaj w ASO wymienili. Faktycznie, trzeba się nasiłować:( Szkoda, że nie zgadaliśmy się

> wcześniej

UUUUU trzeba bylo chwilke sie wstrzymac pewnie slono zaplaciles. Na przyszlosc lepiej na Orlen pojechac za 5 zl wymienia grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> UUUUU trzeba bylo chwilke sie wstrzymac pewnie slono zaplaciles. Na przyszlosc lepiej na Orlen

> pojechac za 5 zl wymienia

zeby.GIF

No tak się złożyło, że jednak nie - dlatego, że zgłosiłem awarię w postaci nie świecenia kontrolki rezerwy. I to tak przy okazji...

Inna sprawa, że z kontrolką nikt nic nie wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.