Skocz do zawartości

Chip 1.6 HDi


yasq

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie koleżanki i drodzy koledzy. Wiem, może było myljonpińcsettysięcy razy, ale za każdym razem szukajka mi wywala błąd, że nie mogę teraz szukać, spróbować później sick.gif

Tak jak w temacie, bawił się ktoś w kręcenie 1.6 HDi 110km??

W ostatnim "Motor-ze" kręcili 1.5 dci ze 105 na 120. Ponoć nic się nie stało, a jak się ma to do Peugeotowskich silniczków?? Gra warta świeczki, czy lepiej dać sobie spokój.

A może ma ktoś takie ustrojstwo u siebie i jakimiś uwagami się podzieli 20.GIF20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Drogie koleżanki i drodzy koledzy. Wiem, może było myljonpińcsettysięcy razy, ale za każdym razem

> szukajka mi wywala błąd, że nie mogę teraz szukać, spróbować później

> Tak jak w temacie, bawił się ktoś w kręcenie 1.6 HDi 110km??

> W ostatnim "Motor-ze" kręcili 1.5 dci ze 105 na 120. Ponoć nic się nie stało, a jak się ma to do

> Peugeotowskich silniczków?? Gra warta świeczki, czy lepiej dać sobie spokój.

> A może ma ktoś takie ustrojstwo u siebie i jakimiś uwagami się podzieli

podczepię sie i ja do tego tematu - jak oceniacie 1.6 hdi 109 ps? jak z awaryjnością tego motorka? mam właśnie taki w swojej mazdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podczepię sie i ja do tego tematu - jak oceniacie 1.6 hdi 109 ps? jak z awaryjnością tego motorka?

> mam właśnie taki w swojej mazdzi.

żona taki miała w citroenie berlingo tyle, że 90KM wtryski bardzo delikatne bo padły bardzo szybko, jeśli chodzi o diesla wolę JTD sporo trwalsza konstrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> żona taki miała w citroenie berlingo tyle, że 90KM wtryski bardzo delikatne bo padły bardzo szybko,

> jeśli chodzi o diesla wolę JTD sporo trwalsza konstrukcja.

jakie objawy padu wtrysków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> żona taki miała w citroenie berlingo tyle, że 90KM wtryski bardzo delikatne bo padły bardzo szybko,

> jeśli chodzi o diesla wolę JTD sporo trwalsza konstrukcja.

Musiala lac jakies wybitne paskudztwo do baku, ze wtryski szybko padly. Najczestsza usterka 1.6HDi nie dotyczy samego silnika (jego machaniki) czy systemu wtryskowego a komputera Bosch EDC16. Znana usterka sa tez puszczajace miedziane uszczelki (prawdopodobnie zbyt cienkie dlatego w zestawie naprawczym sa nieco grubsze) pod wtryskiwaczami ale one kosztuja grosze.

Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, ze JTD to trwalsza konstrukcja niz HDi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.