Skocz do zawartości

nie otwiera drzwi stilo sw jtd


tuha

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam problem otoz gdy otwieram wszystkie drzwi(wszystkie rygielki w gore ida) moge otworzyc tylko drzwi kierowcy reszta drzwi tak jakby byla zamknieta od zew i wew pomimo rygielkow w gorze.Stalo sie to nagle bez przyczyny wczesniej wszystko bylo ok. Niewiem od czego zaczac szukac czy jakis bezpiecznik od centralnego?nei wierze ze 3 drzwi sie zespulo w jednym momencie w ten sam sposob:)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam,mam problem otoz gdy otwieram wszystkie drzwi(wszystkie rygielki w gore ida) moge otworzyc

> tylko drzwi kierowcy reszta drzwi tak jakby byla zamknieta od zew i wew pomimo rygielkow w

> gorze.

Poczytaj instrukcje obsługi ok.gif Da się zmienić w ustawieniach komputera ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o podwujne klikniecie aby wszystkie drzwi otworzyl(ta opcje znam) tylko po podwojnym kliknieciu otwieral wszystkie drzwi(wszystkie zamki w gore) lecz pomimo to po pociagnieciu za klamke byly zamkniete. Problem tak szybko jak nastal tak szybko ustapil.Wieczorem podczas proby otwarcia samochodu normalnie sie otworzyl tj 2 klikniecie otwierania i drzwi rzeczywiscie wszystkie otwarte.Co bylo rpzyczyna niewiem:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.