Skocz do zawartości

Ale jaja...


LMV

Rekomendowane odpowiedzi

W naszym C-Maxie firmowym (rocznik 2004, kupiony w 2005) 47000 km przebiegu wymieniano jakieś rury między turbosprężarką a intercoolerem. Od maja bowiem widać było krople oleju pod samochodem, gdy się np. odjechało z parkingu

Tymczasem okazało się, że ... jest (od nowości) poważna nieszczelność w głowicy!!! Ostatnio wycieki się powiększały

Całe szczęście auto jest na gwarancji i już panowie z ASO się tym zajęli. Ale jak na Forda to Ford dał ciała z tą głowicą

PS. dodam że chodzi o silnik 1,6 TDCi 109KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już trzeci tydzień autko stoi w serwisie i nic.

Panowie ciągle najzwyczajniej w świecie ignorują moje prośby o kontakt telefoniczny i informowanie o postępie prac.

Krótko mówiąc - ASO to zło. angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i już trzeci tydzień autko stoi w serwisie i nic.

> Panowie ciągle najzwyczajniej w świecie ignorują moje prośby o

> kontakt telefoniczny i informowanie o postępie prac.

> Krótko mówiąc - ASO to zło.

Który to serwis?? Bo mam pewne podejrzenia... cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i już trzeci tydzień autko stoi w serwisie i nic.

> Panowie ciągle najzwyczajniej w świecie ignorują moje prośby o

> kontakt telefoniczny i informowanie o postępie prac.

> Krótko mówiąc - ASO to zło.

Wyślij maila do Ford Polska, albo nawet list polecony, że żądasz wyjaśnienia całej sytuacji i olewania przez ASO. A jeżeli Ci się chce to poszukaj w necie namiarów na "spółkę matkę" i wyślij krótkiego maila po ang z płaczem jak to takie a takie ASO w Polsce traktuje bele jak klientów i jak na tym cierpi wizerunek Forda. Napisz w nim również, że firma w której pracujesz chciała zakupić jeszcze np 3 Focusy ale niestety arogancki serwis spowodował, że chyba wygra Opel.

A na przyszłość zorientuj się gdzieś jak wygląda sprawa rękojmii (ponieważ zakup był na firmę to obowiązuje rękojmia 12 m-cy, gdyby był zakup na os. fizyczną to niezgodność z umową 24 m-ce). W normalnym przypadku jeżeli chodzi o rękojmię to mają czas na ustosunkowanie się w ciągu 14 dni, w przeciwnym wypadku wymiana przedmiotu lub zwrot kasy.

Ale to musisz się dokładnie podpytać, najlepiej niech firma z funduszu reklamowego kupi dużą bombonierę albo kawę i idź do kobiet w jakiejś federacji konsumentów.

A swoją drogą to pewnie nie nadchodzi jakaś część z magazynu i nie odpowiadają na monity żeby zje...ów nie wysłuchiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.