Skocz do zawartości

kody błędów


jarecki76

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy można samodzielnie sprawdzić czy AII twinport nie trapi jakaś usterka, słyszałem że komputer zapisuje w pamięci kody błędów. Co prawda nigdy mi się żadna awaryjna kontrolka nie zapaliła , ale czy istnienie ewentualnych błędów można zweryfikować we własnym zakresie? (jeżeli tak to w jaki sposób?)

pozdrawiam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co prawda czekałem na tę przerwę po 10 mignięciach, ale jakoś jej nie wychwyciłem -jutro jeszcze

> raz spróbuję.

> pozdrawiam

Brak błędów. U mnie też mrugała w nieskończoność.

PS Przerwy między miganymi cyframi są na tyle charakterystyczne, że nie da się ich przeoczyć.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> teraz jestem pewny cały czas miga ta kotrolka z samochodem,

> nagrałem filmik - pokazać ?

W AG mojej siostry raz migala ta kontrolka, raz nie migala, ABS raz dzialal, raz nie...Juz chyba wiadomo o co chodzi, przynajmniej w przytaczanym przeze mnie przypadku.

Bledy byly, zarowno w ECU jak i w module ABS.

Dzisiaj wymienialem piaste w tymze wozie (pol godziny roboty), pekla obudowa petli ABS-u osadzona na piascie (oczywiscie lewej), sygnal pojawial sie i znikal.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.