Skocz do zawartości

Albea/Siena


el_guapo

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie,

Czy są jakieś 2 wersje modeli z tytułu?

Może znam tylko jedną z nich?

Może jedna mieści swobodnie 4 osoby, a w drugiej jest miejsca tyle co w małym Fiacie?

Może ta druga jest flotowym modelem w krajach basenu M.Śródziemnego z racji oszczędności i za słony piniądz jest wypożyczana turystom?

Skąd te pytania się zastanowicie?

Otóż będąc w TR wypożyczyłem takową, za całe 35E za dobę. Wydawała się najlepszą ofertą biorąc pod uwagę stosunek ceny do tego co oferowała (AC).

Mamy natomiast usera na tym forum, który uparcie twierdzi - nie po raz pierwszy - że wypożyczenie tego auta na wakacjach było dziadowaniem, bo nie było ono w stanie zapewnić komfortu 4em osobom.

To jak to jest się zapytuję? Może ja jakąś inną Albeę wypożyczyłem, bo 4osoby w komfortowych warunkach i przy małym spalaniu (6/100 noPb) przejechały jednego dnia ok. 400km.

Wy to musicie być już w ogóle jakimiś hardkorami bo auta używacie na co dzień icon_eek.gif. Kto ma rację hmm.gif?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może jedna mieści swobodnie 4 osoby, a w drugiej jest miejsca tyle co w małym Fiacie?

4 osoby raczej okciami obijać się nie będą, miejsca jest sporo, ale z tą wygodą to tak sobie - albo inaczej, znam wygodniejsze auta i może przyzwyczaiłem się do dobrego devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panie i Panowie,

> Czy są jakieś 2 wersje modeli z tytułu?

> Może znam tylko jedną z nich?

> Może jedna mieści swobodnie 4 osoby, a w drugiej jest miejsca tyle co w małym Fiacie?

Miejsca z tyłu nie jest za wiele szczególnie jak przedni fotel jest odsunięty maksymalnie do tyłu, ale mówienie, ze jest bardzo mało miejsca to nieporozumienie.

4 osoby przejadą w miarę przyzwoitych warunkach wink.gif

PS Najgorsze jest to, że niektórzy "wyżej srają niż siedzą" grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.