Skocz do zawartości

clio DCI kiedy rozrząd ????


Delay

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam , mam na oku clio dci 68ps 2007 r nowa kasta , przebieg ma 76 tys km czy to juz czas na

> wymiane rozrządu ???? ew. kiedy trza go zmienić ???

Jeśli kupujesz to auto to ja bym zmienił od razu po zakupie, nieważne jaki przebieg, a potem zdaje się że za jakieś 80-90 tys. wystarczy, szczególnie jeśli w międzyczasie sprawdzisz jak ten pasek wygląda - chodzi mi o napięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam , mam na oku clio dci 68ps 2007 r nowa kasta , przebieg ma 76 tys km czy to juz czas na

> wymiane rozrządu ???? ew. kiedy trza go zmienić ???

Mam 99r. benynke. Wymieniałem przy 93.tys. Facet w serwisie powiedział, że jeszcze 1.000 km i nie byłoby co wymieniać.

Tak wiec od razu jak kupisz wymieniaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clio z silnikiem diesla 1,5 Dci wymiana paska rozrządu co 5 lat lub co 120 000 tys/KM w zależności co nastąpi wcześniej a nie jak koledzy twierdzą co 4 lata.Jeszcze jedna uwaga w tych silnikach nie ma tendenci do zrywania pasków rozrządu i wystarczy stosować się do zaleceń producenta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Clio z silnikiem diesla 1,5 Dci wymiana paska rozrządu co 5 lat lub co 120 000 tys/KM w zależności

> co nastąpi wcześniej a nie jak koledzy twierdzą co 4 lata.Jeszcze jedna uwaga w tych silnikach

> nie ma tendenci do zrywania pasków rozrządu i wystarczy stosować się do zaleceń producenta...

same dobre wieści od Was wszystkich za co bardzo dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.