Skocz do zawartości

1.2 16v obroty gdy zimny


tuha

Rekomendowane odpowiedzi

> na zimnym mi skacze na 2tys na cieplym okolo 1000-1200 czyli troche za duzo.. lewego powietrza

> raczej nie bierze(dolot rozkrecany czyszczony krokowiec) co jeszcze sprawdzic?

Krokowiec to włóż może drugi.. 16V z rana też mi szaleje i potrafi zgasnąć. Ale deko sie przejade i już potem trzyma mi niecałe 900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na zimnym mi skacze na 2tys na cieplym okolo 1000-1200 czyli troche za duzo.. lewego powietrza

> raczej nie bierze(dolot rozkrecany czyszczony krokowiec) co jeszcze sprawdzic?

u mnie jest podobnie na zimnym trzyma w granicy 1500-1800 i strasznie tyrkoli jak sie nagrzeje to spada do ok 1000 i przestaje tyrkolic confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na zimnym mi skacze na 2tys na cieplym okolo 1000-1200 czyli troche za duzo.. lewego powietrza

> raczej nie bierze(dolot rozkrecany czyszczony krokowiec) co jeszcze sprawdzic?

Podłącz go do komputera i sprawdź jak zmienia się parametr docelowych obrotów silnika.

Jeżeli te docelowe obroty są tak wysoko to sprawdź jaką temperaturę wskazują termometry IAT i temperatury powietrza.

Jeżeli docelowe obroty są nisko, a mimo to obroty są wysokie, sprawdź czy przepustnica się szczelnie zamyka, a następnie sprawdź silnik krokowy (na początek wyczyść, potem ewentualnie podmień).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.