Skocz do zawartości

LPG niebite w DR


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

> Ponoć goscu tak jeździ już jakiś czas. Można tak,

Przepis mówi, że trzeba wbić w 30 dni. Nic nie mówi co będzie jak nie wbijesz - czyli nic nie będzie.

> jak bym teraz kupił co mnie czeka?

Wielu Ci napisze, że Policja Ci zabierze DR i ukarze mandatem, kury przestaną dawać mleko, a krowy przestaną się nieść, żona odejdzie, a córka przyprowadzi narzeczonego będącego murzynem - faszystą.

Realnie - jeśli będziesz przerejestrowywał auto, to przy okazji wbijesz sobie to lpg w DR. Jeśli było zrobione dawniej niż rok temu, dodatkowo zrobisz badanie techniczne na SKP.

> Jakie koszty dodatkowe?

0 zł.

> Czy mogą być jakieś problemy?

Tak.

Pani w okienku może na Ciebie nakrzyczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Realnie - jeśli będziesz przerejestrowywał auto, to przy okazji wbijesz sobie to lpg w DR. Jeśli

> było zrobione dawniej niż rok temu, dodatkowo zrobisz badanie techniczne na SKP.

Oczywiscie jesli masz wszelka dokumentacje niezbedna do wbicia do DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie z tego co sie dowiedziałem to właściciel coś kręcił z papierami. Darowałem sobie samochód i

> już.

Gdyby miał papiery, to LPG byłoby wbite w DR.

Prosta sprawa.

Nie widzę racjonalnych powodów, żeby mając dokumenty nie zrobić porządku z LPG przed sprzedażą.

P.S. Jakiś jeleń to łyknie. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mielismy takie auto teraz za grosze 4 sale. gaz od x lat nie wbity w dowód bo nie. Zakładp adł 5 lat temu. papiera nie było już.

kupujący po prostu zdemontował lpg ale auto przeszło 12 przeglądów kilkanascie kontroli i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.