Skocz do zawartości

Co to za instalka ? OMVL


kravitz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mozliwosc kupienia za dobre pieniadze instalacje gazowa wtrysku gazu firmy OMVL .

Instalka to jakis model DREAM XXI

Ma ktos instalacje tej firmy ? A moze ktos cos o tym slyszal ? blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam mozliwosc kupienia za dobre pieniadze instalacje gazowa wtrysku

> gazu firmy OMVL .

> Instalka to jakis model DREAM XXI

> Ma ktos instalacje tej firmy ? A moze ktos cos o tym slyszal ?

ja mam OMVL DREAM XXI N na wtryskach FAST, świetna instalacja, zwróc uwagę czy ma N czy nie, jak jest bez N to nie jest sekwencja a zwykły wtrysk, a jeszcze lepiej jak będziesz miał szybkie wtryskiwacze tak jak, opis na nich to FAST

swoją drogą to chyba na allegro to znalazłeś?? palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam OMVL DREAM XXI N na wtryskach FAST, świetna instalacja, zwróc

> uwagę czy ma N czy nie, jak jest bez N to nie jest sekwencja a

> zwykły wtrysk, a jeszcze lepiej jak będziesz miał szybkie

> wtryskiwacze tak jak, opis na nich to FAST

Nie widze na zdjeciach litery N a wtryskiwaczy nie widac chyba wogole, wiec nei wiem czy maja FAST niewiem.gif

> swoją drogą to chyba na allegro to znalazłeś??

Skad wiesz ? zlosnik.gif

Monitorujesz cale allegro ? zlosnik.gif

Cos wiesz o tamtej instalce ? blush.gif

Rozumiem ze ta instalka pracuje u Ciebiw w Focusie 2.0 ? Bo ta moja wlasnie bedzie pracowac na silniku 2.0 i mialem obawy czy nie bedzie za slaba czy co, ale to chyba zalezy od parownika icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie widze na zdjeciach litery N a wtryskiwaczy nie widac chyba

> wogole, wiec nei wiem czy maja FAST

> Skad wiesz ?

> Monitorujesz cale allegro ?

> Cos wiesz o tamtej instalce ?

> Rozumiem ze ta instalka pracuje u Ciebiw w Focusie 2.0 ? Bo ta moja

> wlasnie bedzie pracowac na silniku 2.0 i mialem obawy czy nie

> bedzie za slaba czy co, ale to chyba zalezy od parownika

głowy nie dam, ale chyba parownik ma bardzo spory zapas ten w omvl, kwestia może leżeć po stronie wtryskiwaczy, ale mysle, że na 2,0 starczy spokojnie .. z tą literką N, tez głowy nie dam ale chyba na fotce komputerka w lewym dolnym rogu naklejki na kompie była literka N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> głowy nie dam, ale chyba parownik ma bardzo spory zapas ten w omvl,

> kwestia może leżeć po stronie wtryskiwaczy, ale mysle, że na 2,0

> starczy spokojnie .. z tą literką N, tez głowy nie dam ale

> chyba na fotce komputerka w lewym dolnym rogu naklejki na kompie

> była literka N

Dzwonilem do gazownika i jesli bedzie problem z wtryskiwaczami, to tak naprawde problemu nie ma, bo zmienia sie im tylko jakies koncowki, ktore drogie nie sa ok.gif

A parownik to mam nadzieje ze ma zapas, bo to juz jest troche drozsze (choc tez dramatu nie ma) ok.gif

Mnie ta instalka bedzie kosztowala troche mniej, bo ja juz mam swoj zawor, butle i przewody poprowadzone z poprzedniej instalacji smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzwonilem do gazownika i jesli bedzie problem z wtryskiwaczami, to

> tak naprawde problemu nie ma, bo zmienia sie im tylko jakies

> koncowki, ktore drogie nie sa

> A parownik to mam nadzieje ze ma zapas, bo to juz jest troche drozsze

> (choc tez dramatu nie ma)

> Mnie ta instalka bedzie kosztowala troche mniej, bo ja juz mam swoj

> zawor, butle i przewody poprowadzone z poprzedniej instalacji

to powodzenia w instalacji od byłego Lanosiarza ok.gif tym bardziej jeśli znajdziesz tam literkę N to wtedy normalna sekwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam mozliwosc kupienia za dobre pieniadze instalacje gazowa wtrysku

> gazu firmy OMVL .

> Instalka to jakis model DREAM XXI

> Ma ktos instalacje tej firmy ? A moze ktos cos o tym slyszal ?

mam taką w skodawce ... poki co fajnie działa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to powodzenia w instalacji od byłego Lanosiarza tym bardziej jeśli

> znajdziesz tam literkę N to wtedy normalna sekwencja

Ma literke N i jest to sekwencja.

Chodzi cudownie serduszka.gif

Instalka z zamontowaniem : 2k PLN smile.gif

Szkoda ze na niej nie da sie odpalac odrazu na gazie oslabiony.gif, mam do pracy 5km i obawiam sie ze ze 2km bede robil na Pb95.

Za to momentu przeskoczenia z Pb na LPG po prostu nie da sie poczuc blush.gif, nawet jak sie przelaczy przy ostrym palowaniu, to nie ma szarpniecia. Jak przelaczy na postoju to slychac tylko pykniecie ok.gif

Dziwne ze mialem jeszcze gaz w butli, byla zatankowana ostatnio ponad pol roku temu i to za 20PLN smile.gif

Jestem cholernie zadowolony cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mówiłem, że to dob ra instalka a wtryski masz już FAST czy jeszcze

> nie?? ... co do przełączania, ja już mam kabelek i soft, można

> przestawić czas przełączania i temperaturę

Czy wtryski FAST to nie wiem, jak to sprawdzic ? zlosnik.gif

A co do komputerka, to jak mi ustawiali instalacje to wszystko mowilem jak maja mi ustawic i obroty przy ktorych sie przestawia to.....800obr/min, mniej sie nie dalo zlosnik.gif, czyli jak stoje na postoju i sie grzeje bo zimno, to sie na gaz sam przelaczy bo obroty na luzie sa wieksze cool.gif

A co do temperaturki, to nie dalo sie ustawic mniej niz 20.9stopnia, po prostu soft nie pozwalal blush.gif, wiec jest uwtawione wlasnie na tyle smile.gif (jak sie wpisalo mniej, to po przejsciu do innego pola wartosc sie nie zapamietywala, a obok pola gdzie to mozna bylo wpisac bylo napisane min. 20.90 C) niewiem.gif

Chlopaki zamontowali wszystko w jakies 5 godzin, przyjechalem o 15-ej a po 20-ej wyjechalem ok.gif

Jak widzialem montaz to jedna sprawa mnie zaciekawila. Wiercili dziury w kolektorze zeby wmontowac wtryskiwacze. Wszystko fajnie, ale do kolektora przeciez dostaly sie opilki po wierceniu blush.gif Pytam sie ich, czy te opilki jakos wyciagna, bo przeciez zatra mi silnik w srodku. Stwierdzili ze kolektor jest aluminiowy a zawory w silniku , oraz blok silnika jest zrobiony z materialu 10x twardszego niz aluminium, wiec po kilku taktach te opilki wydmucha i nie bedzie sladu.

Byles przy montowaniu swojej instalki ? Wyciagali jakos opilki ? (sam nie wiem jakby to mieli zrobic, odkurzaczem ? zlosnik.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu na wtryskach jest napis duży i wyraźny "FAST" co do opiłków to byłem przy instalacji i u mnie też te opiłki zostawili

co do przełączania jutro sprawdze przy ilu najmniej się da to ustawić bo mam najnowsze oprogramowanie do omvl, a post niżej jest w załączniku podany zakres temperatur, a ja nie pamiętam jak jest u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po prostu na wtryskach jest napis duży i wyraźny "FAST" co do opiłków

> to byłem przy instalacji i u mnie też te opiłki zostawili

Juz sie chyba nie dowiem co to za wtryski bo sa w kolektorze wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dlatego że nie mieli klucza sprzętowego do tego softu

Znaczy piracka kopia ? busted.gif

Chetnie zatem przeprogramuje instalke zeby przelaczala sie na gaz od -20 stopni C zlosnik.gif

Mam do pracy 5km i niespecjalnie mi sie widzi jezdzic polowe dystansu na benzynie sick.gif

Znaczy ze mam podjechac do jakiegos zakladu gdzie zajmuja sie tymi instalkami ? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.