Skocz do zawartości

Gumowy łącznik intercoolera mokry...? Psuje się coś?


Omen81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie. Od jakiegoś czasu delikatnie mi sie pocił ten łącznik gumowy od strony akumulatora a dziś widzę a tu na tych fałdkach bardziej spocony tudzież mokry. Co to może byc i czy cos sie psuje??Chce to wymienić przy okazji wymiany świeczek żarowych... dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiedz mi czy lepiej dać oryginał czy zamiennik?? warto płacić 2 x drożej za cos podobnego?

> wolałbym oryginał jak n kawałek gumy? ale trochę drogo...

Ja jak kupiłem fokę miałem załozone jakieś zbrojone węże zamiast "bałwanków", potem zmieniałem intercooler i kupiłem razem z "bałwankami" to sobie zamieniłem, ale po 4-5 miesiącach jeden padl i z powrotem założylem wąż.

Rożnicy nie widzę.

Są takie ładne silikonowe na allegro, możesz spokojnie coś takiego zapodać według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jak kupiłem fokę miałem załozone jakieś zbrojone węże zamiast "bałwanków", potem zmieniałem

> intercooler i kupiłem razem z "bałwankami" to sobie zamieniłem, ale po 4-5 miesiącach jeden

> padl i z powrotem założylem wąż.

> Rożnicy nie widzę.

> Są takie ładne silikonowe na allegro, możesz spokojnie coś takiego zapodać według mnie.

a mozesz podac linka? jakos nie umiem znalesc tego czegos slinka.gif i dziekuje za informacje kolego:) 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta dziura jest już za przepływomierzem (chociaż nie wiem czy tdci taki posiada) to będzie Ci kopcił z powodu za małej ilości powietrza. Komp wyliczy, że powietrza jest więcej niż w rzeczywistości, podleje paliwa za dużo w stostunku do rzeczywistej ilości powietrza. Przez co zrobi sie spalanie nie zupełne, zapewne będzie też zmulony. Jeżeli jest to przed przepływką to kopcić mocniej nie będzie, jedynie co to może mieć mniejszego buta wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zamówiłem zamiennik w sklepie Fordowskim na necie. Jutro ma przywieść kurier. Podczas wymian świec

> żarowych wyczyściłem czyli przedmuchałem intercooler i zakleiłem taśmą ten łącznik i od razu

> auto lepiej sie zbiera,

Szczelny układ dolotowy to podstawa, inaczej gubi ciśnienie i nie jedzie ok.gif. A bałwanki to słaby jego punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zamówiłem zamiennik w sklepie Fordowskim na necie. Jutro ma przywieść kurier. Podczas wymian świec

> żarowych wyczyściłem czyli przedmuchałem intercooler i zakleiłem taśmą ten łącznik i od razu

> auto lepiej sie zbiera,

Jezdzilem z peknietym przewodem IC, ze az swistalo przy przyspieszaniu. Nie zauwazylem, zeby spadly osiagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.