Skocz do zawartości

seicento wymiana pasa bezpieczenstwa kierowcy


62545tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

witam

potrzebuje kupic i wymienic pas bezpieczenstwa kierowcy, posiadany w aucie sie nie zwija badz bardzo ciezko... gdzie na terenie slaska moge taki nabyc za normalna kwote i zalozyc? Widze na alledrogo sa takowe, ale jak wyglada temat montazu? Poradzilbym sobie sam czy moze ktos za odowiednim browarkiem;) by pomogl;) czy cos;)

pozdrawiam

jezeli to latwa sprawa to prosze o manuala;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> potrzebuje kupic i wymienic pas bezpieczenstwa kierowcy, posiadany w aucie sie nie zwija badz

> bardzo ciezko... gdzie na terenie slaska moge taki nabyc za normalna kwote i zalozyc? Widze na

> alledrogo sa takowe, ale jak wyglada temat montazu? Poradzilbym sobie sam czy moze ktos za

> odowiednim browarkiem;) by pomogl;) czy cos;)

> pozdrawiam

> jezeli to latwa sprawa to prosze o manuala;)

-zdjąć boczek tył lewa strona wsadzić łapę do środka odkręcić śrubę, -odkręcić srubę mocującą pas do słupka a najpierw otworzyć zaślepkę grinser006.gif

-zdjąć zaślepkę przy progu i odkręcić pas wyjąć wszystko do wewnątrz tylniego błotnika, zanieść do domu zlosnik.gif

-rozwinąć pas,

-wyczyścić wodą z płynem do naczyń/mydłem w płynie,

-suszyć w stanie rozwniniętym 1 nockę na kaloryferku zlosnik.gif

-zwinąć, i w kolejności odwrotnej złożyć w aucie,

-cieszyć się zwijającym pasem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od kiedy to mycie we wodzie poprawi zwijanie pasa ? nie polecam robić czegoś takiego. trzeba

> rozebrać mechanizm i go nasmarować - działa jak nowy ( użyłem zwykłego oleju słonecznikowego)

lepiej użyć do mycia benzynki lub propanolu, a do smarowania czegoś do smarowania w niskich temperaturach, np jakiegoś oleju przekładniowego ok.gif

chopy .... jak możńa myć ludwikiem i smarować słonecznikowym hehe.gif.... litości pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chopy .... jak możńa myć ludwikiem i smarować słonecznikowym .... litości

Nie wiem z czego wynika ten śmiech ale zapytaj użytkownika Chmielu jak pas działał w zimie po mojej naprawie .. ludwikiem myć nie polecam. A oleju z kuchni użyłem bo nie miałem żadnego innego pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem z czego wynika ten śmiech ale zapytaj użytkownika Chmielu jak pas działał w zimie po mojej

> naprawie .. ludwikiem myć nie polecam. A oleju z kuchni użyłem bo nie miałem żadnego innego

> pod ręką.

Ale ja wiem że od razu po naprawie to ma szanse działać, chodzi o to że to naprawa na krótką metę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.