Skocz do zawartości

fotele crx - poraz en-ty


tygry

Rekomendowane odpowiedzi

bylooo wiem....

prosze o info czy fotele z crx (te z heftem crx) maja z boku "klamke" do zapiecia pasa bezp. ??? bo na zdjeciach allegro jakos tego niewidac, widac je natomiast w fotelach z del sol tych z paskiem przez srodek ? !

ewentualnie jesli nie tak jak to mozna rozwiazac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to moze jeszcze jeden question ! jak z miejscem z tylu bo wozimy sejem z tylu dwoje dzieci w

> fotelikach ? ! (doroslych nie )

W cento nie mialem takich foteli wiec ciezko mi powiedziec. Gabarytami sa porownywalne z cento, wiec chyba bedzie podobnie ok.gif Choc i tak najlepiej jak wypowie sie ktos kto ma te fotele u siebie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ogolnie miejsca jest mniej poniewaz siedzi sie nizej i nogi sa bardziej wyprostowane. Wysokie osoby

> fotel musza miec maxymalnie oddalony i miejsca na nogi dla pasazera nie ma. u mnie wyglada to

> tak.

> http://img408.imageshack.us/i/053010115708.jpg/

uhmmm, kumam, dziekuje za porady, odmuwil mi posluszenstwa fotel kierowcy - polamalo sie oparcie, a w drugim fotelu polamala sie dzwignia do przesowania juz jakis czas temu, dlatego kupuje fotele i zastanawiam sie nad taboretami z crx, swift gti albo mazdy mx-3, finalnie jeszcze niewiem co wybiore zobacze co bedzie na allegro w doberj cenie i w b.dobrym stanie. A narazie czekam na zwrot kasy z allegro, bo kupilem juz fotele z crx ale ich niedostalem i przez miesiac sie prosilem o ich wysylke, wkoncu telefon z komisariatu zadzialal i przelali kase na konto, ale musze zaczekac na zaksiegowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> uhmmm, kumam, dziekuje za porady, odmuwil mi posluszenstwa fotel kierowcy - polamalo sie oparcie, a

> w drugim fotelu polamala sie dzwignia do przesowania juz jakis czas temu, dlatego kupuje

> fotele i zastanawiam sie nad taboretami z crx, swift gti albo mazdy mx-3, finalnie jeszcze

> niewiem co wybiore zobacze co bedzie na allegro w doberj cenie i w b.dobrym stanie. A narazie

> czekam na zwrot kasy z allegro, bo kupilem juz fotele z crx ale ich niedostalem i przez

> miesiac sie prosilem o ich wysylke, wkoncu telefon z komisariatu zadzialal i przelali kase na

> konto, ale musze zaczekac na zaksiegowanie.

aha, ja jestem bardzo zadowolony z crx-ów, moge podeslac fotki montazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> aha, ja jestem bardzo zadowolony z crx-ów, moge podeslac fotki montazu

grinser006.gif a ja juz je widzialem, ty uzyles do tego profili zamknietych, a ja mysle co by je zmontowac na profilu typu C (ceownik). wlasnie filuje bo sa na allegro fotele z swift`a gs zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Koledzy a jak wygląda temat montażu podłokietnika przy stołkach z CRX? jest miejsce między nimi?

> może jakieś foto. Dzięki

Jest miejsce, ale podłokietnik byś musiał mieć "mini"

klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam ze Swifta ale miejsca jeszcze mniej z tyłu po wysunieciu na maksa. U mnie fotel w zasadzie

> dotyka tylnej kanapy

> Tu na maksa wysuniete

Fajne te taborety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.