Skocz do zawartości

Modyfikacja Car Audio w Seicento


kubabiker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przyszła pora na modyfikacje mojego car audio. aktualnie posiadam taki zestaw:

Radio Pioneer DEH-2920MP

-w bagazniku tuba BLAUPUNKT GTt 1200 ze wzmacniaczem BLAUPUNKT GTA 2 SPECIAL MK II 400 W,

-w tylnej polce byly dwa glosniki 6x9 ktore zakonczyly swoj zywot,

-z przodu aktualnie sa w desce 2x10cm MAGNAT CAR FIT 102 oraz dwa tweetery.

Zakupiłem juz panele drzwiowe (taschki) do ktorych moge wsadzic glosniki 165mm, stare glosniki w desce 10cm chce usunac i wsadzic w ich miejsce tweetery. Zastanawiam sie teraz co zrobic z glosnikami 6x9? usunac je calkiem czy zakupic nowe? Jakie glosniki wsadzic do paneli w drzwiach? Myslalem o Hertzach za ok 250zl.... chcialbym rowniez drugi wzmacniacz tylko teraz wkestia co z tylem.... jakbym zostawil glosniki 6x9 na tylnej polce to przydal by sie wzmak 4 kanalowy na glosniki przednie i tylne, jak sie okaze ze glosniki w tylnej polce to zly pomysl to wystarczy mi 2 kanalowy zeby wzmocnic glosniki z przodu w drzwiach.... mysle ze do 500zl za wzmacniacz styknie? Jakie jest wasze zdanie? Wszelakie pomysly i sugestie mile widziane. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było cobyś kupił jakiś zestaw odseparowany hertz dobra firma wielu ludzi sobie chwali wink.gif co do tweeterków to jedynym słusznym miejscem są słupki, ponieważ muszą one być nakierowane mniej więcej na uszy. Głośniki w półce to bezsensu rozwiązanie jak masz subwoofer w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najlepiej by było cobyś kupił jakiś zestaw odseparowany hertz dobra firma wielu ludzi sobie chwali

> co do tweeterków to jedynym słusznym miejscem są słupki, ponieważ muszą one być nakierowane

> mniej więcej na uszy. Głośniki w półce to bezsensu rozwiązanie jak masz subwoofer w bagażniku

dobrze mowi polac mu ... pozatym zamiast w polke dawac jakies glosniki to lepiej je zamontuj w tylnych boczkach, wedle bibli car audio glosniki w tylnej polce to zuo, bo graja gdz\ies niewaidomo gdzie ogolnie lipa straszna szkoda niszczyc polki. Na przod zestaw separowany (ja mam w drzwiach 2oomm 2oow rms na strone) tweetery na slupki, tuba out zamien ja na skrzynie (tuba robi buuuummmmmmm buuuuummmmmmmm a skrzynia buumm buumm) i jakies w tylne boczki i muzyka gra. ok.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a po co w tylna polke ??

> a wogole po co glosniki w tylnej czesci auta??

> a nakoniec to po co glosniki w aucie ??

jak zrobisz doby zestaw do przodu to tył jest zbędny

chyba ze bedziesz tam kogoś wozić i chcesz żeby mu grało coś haha

sam zestaw do przodu i dobry sub w bagar !! zrobi robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak zrobisz doby zestaw do przodu to tył jest zbędny

> chyba ze bedziesz tam kogoś wozić i chcesz żeby mu grało coś haha

> sam zestaw do przodu i dobry sub w bagar !! zrobi robote

Zabralem sie juz za tweetery w slupkach, tylko mi plasteliny braklo zeby je przykleic do ustawienia:) jutro kupie wiecej plasteliny:P a te 10cm w desce rozdzielczej zostawic zeby sobie pogrywaly? czy tylko 165mm w drzwiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zabralem sie juz za tweetery w slupkach, tylko mi plasteliny braklo zeby je przykleic do

> ustawienia:) jutro kupie wiecej plasteliny:P a te 10cm w desce rozdzielczej zostawic zeby

> sobie pogrywaly? czy tylko 165mm w drzwiach?

z dechy wywal te 10tki

możesz sobie tam zwrotnice schować czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo to lepsze niz glosniki w polce, pozatym niektorzy w tych boczkach maja lodowki i inne wynalazki

> odsylam do bibli Biblia Car Audio

> jesli niechce sie czytac calosci to skup sie na punkcie 5.5

> pozdro

To ja Ciebie odsyłam do poczytania i obeznania się z tematem CA, jak idziesz na koncert to gdzie masz scenę...?

Przy dobrym zestawie na przód auta nie potrzeba nic z tyłu, ewentualnie skrzyneczka w bagaju, głośniki z tyłu to chyba tylko dla pasażera który z tyłu jedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

masz/macie jakies fotki glosnikow w tylnych boczkach?

bo nie wiem czy jest sens ciac polke i wsadzac tam 6x9.

Pytanie dotyczy cc - pierwszego auta mojego brata zlosnik.gifok.gif i budzet na carałdjo to z 50zł plus moje stare tajle które się po piwnicy przewalają zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

z przodu jak bede mial ochote i czas to mu panele wystrugam ok.gifbiglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.