Skocz do zawartości

odchylenie plus przesunięcie fotela - wsiadanie do tyłu


Morgan

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam Was. Ja z sąsiedniego kącika. Mianowicie potrzebuję informacji jak rozwiązany jest problem

> zawarty w temacie. Chodzi mi o punto 3D, bo z tego co wiem tam jest właśnie takie rozwiązanie.

Gdy oparcie odchylasz to linka ciągnie za mechanizm zapadkowy w szynach. W miejscu gdzie był fotel przed przesunięciem zostaje taki plastik w szynie który ustala fotel po złożeniu do poprzedniego miejsca. Ciężko napisać zasadę działania trzeba zobaczyć najlepiej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w moim sportingu oparcia obu foteli tylko się pochylają (fabryczne kubełkowe fotele), czy tak ma

> byc to nie wiem.

powinny jechac do przodu.

u mnie fotel pasazera tez sie tak zachowuje, ze po pociagnieciu raczki, tylko sie pochyla, ale...

jak sie pociagnie reka na sile za oparcie, to wtedy sie przesunie. jakby uklad odblokowujacy dzialal na granicy zadzialania linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powinny jechac do przodu.

> u mnie fotel pasazera tez sie tak zachowuje, ze po pociagnieciu raczki, tylko sie pochyla, ale...

> jak sie pociagnie reka na sile za oparcie, to wtedy sie przesunie. jakby uklad odblokowujacy

> dzialal na granicy zadzialania linki.

u mnie też tak działał na początku, a teraz nie działa w ogóle bo coś strzeliło i się nie przesuwa wcale... tylko oparcie sie odchyla hmm.gif

a kierowcy też powinien przesuwać się po złożeniu oparcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie też tak działał na początku, a teraz nie działa w ogóle bo coś strzeliło

ktos wrzucal obrazek z Epera z linka, ktora sie skopala w takim przypadku.

> a kierowcy też powinien przesuwać się po złożeniu oparcia?

tak mi podpowiada intuicja, skoro u mnie oba sie przesuwaja... ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.