Skocz do zawartości

Dysze spryskiwacza mgiełka


hulajnoga10

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam, ja z sąsiedniego kącika od pandy ;-) Powiedzcie mi w jakich wersjach punto montowali dysze

> spryskiwacza, które rozpylały mgiełke na szybie?

z tego co kojarze to były takie montowane w FL-ach. Przedtem były strumieniowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Grande Punto i Punto EVO.

Serio, że niby to ma być mgiełka? Szkoda tylko, że powyżej 90km/h psikają na wycieraczki (w ich spoczynkowym położeniu) i trzeba coś upychać pod listwę na której są zamocowane, bo żadnej regulacji nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Serio, że niby to ma być mgiełka? Szkoda tylko, że powyżej 90km/h psikają na wycieraczki (w ich

> spoczynkowym położeniu) i trzeba coś upychać pod listwę na której są zamocowane, bo żadnej

> regulacji nie mają.

Pytanie było o mgiełkę. Nie było pytania o jej jakość. Na szczęście w moim leci powyżej wycieraczki bez podkładania czegokolwiek pod listwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie było o mgiełkę. Nie było pytania o jej jakość. Na szczęście w moim leci powyżej wycieraczki bez podkładania czegokolwiek pod listwę.

Jakby dobrze spryskiwały przy prędkości 90 km/h to na postoju umyłbyś szyby w aucie stojącym z tyłu smile.gif Albo rybki albo akwarium ... sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się wepcham w temat, ale odnośnie tego że jakby przy 90km/h spryskiwało dobrze to na postoju za auto - nie jest to regułą ani nic, ponieważ w Mitsu (Outlander 2010) też mam spryski typu "mgiełka" i zarówno na postoju jak i przy 220 km/h spryskują odpowiednio całą szybę smile.gif

Ale może dlatego też że są to spryski wysoko ciśnieniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.