Skocz do zawartości

Jakie radio do 300 PLN??


wodzu1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam smile.gif jakie radio polecacie do mojego uniacza?? Chodzi mi o to żeby cena nie przekraczała 300zl... Bo trochę lipa z kaseciakiem jeździć zeby.GIF i czas na zmianę. Myślałem głównie o jakimś sony. Dawajcie linki na allegro żebym mógł sobie obczaić smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam jakie radio polecacie do mojego uniacza?? Chodzi mi o to żeby cena nie przekraczała 300zl...

> Bo trochę lipa z kaseciakiem jeździć i czas na zmianę. Myślałem głównie o jakimś sony.

> Dawajcie linki na allegro żebym mógł sobie obczaić

Luźne propozycje:

1

2

Na pewnym portalu aukcyjnym jest tego zatrzęsienie. Na pewno cos wybierzesz waytogo.gif Aczkolwiek w tym przedziale cenowym to głównym kryterium wyboru jest wygląd zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Luźne propozycje:

> 1

> 2

> Na pewnym portalu aukcyjnym jest tego zatrzęsienie. Na pewno cos wybierzesz Aczkolwiek w tym

> przedziale cenowym to głównym kryterium wyboru jest wygląd

ładne te radyjka smile.gif a Ty też sądzisz żeby od sony się 3mać z daleka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a może jakieś LG??

IMO Kenwood jest marką bardziej znaną w branży CA. Chociaż pod względem gratisów itp. LG wygląda korzystnie. Za wiele Ci nie pomogę ponieważ nie słyszałem Kenwooda. Dużo będzie zależeć od głośników - w Uno w fabrycznvch miejscach nic nie zagra dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://allegro.pl/sony-cdx-gt39u-cdx-gt39-u-sklep-auto-hi-fi-w-wa-i1307297389.html

> coś mam chęć na soniacza...

Tak jak już ktoś wyżej napisał. W tym przedziale cenowym kupuje się właśnie oczami. Różnicy się nie usłyszy jeśli chodzi o szczegóły barwy.

Brać co się bardziej podoba. ok.gif Sam jak kupuje radio to patrze też na estetykę. Choć nie ukrywam że wybieram tylko między takimi które parametry mają dla mnie w porządku. ok.gif

W przedziale do 300zł to naprawdę nie ma czego oczekiwać od radioodtwarzacza, jedynie można szukać jak najwięcej bajerów typu USB, SD czy co tam innego waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.