Skocz do zawartości

Kombajn dvd + zestaw głośnowmówiący


stepien2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Rozglądam się za kombajnem 1 din z wysuwanym ekranem i zestawem głośnowmówiącym. Poniżej kilka pytań i od razu zaznaczam że przeczytałem archiwum na ten temat ale nie znalazłem odpowiedzi dla siebie.

1. Czy ktoś korzystał już z takiego zestawu głośnowmówiącego

2. Czy mając 2-2,5 k mam się za czym rozglądnąć?

3. W archiwalnych postach czytałem o kiepskiej jakości muzyki tych tańszych modeli, i co mam rozumieć pod tym pojęciem. Zaznaczam że nie słucham muzyki na zasadzie dyska w aucie. No i mam fabryczne nagłośnienie.

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Witam!

> Rozglądam się za kombajnem 1 din z wysuwanym ekranem i zestawem głośnowmówiącym. Poniżej kilka

> pytań i od razu zaznaczam że przeczytałem archiwum na ten temat ale nie znalazłem odpowiedzi

> dla siebie.

> 1. Czy ktoś korzystał już z takiego zestawu głośnowmówiącego

> 2. Czy mając 2-2,5 k mam się za czym rozglądnąć?

> 3. W archiwalnych postach czytałem o kiepskiej jakości muzyki tych tańszych modeli, i co mam

> rozumieć pod tym pojęciem. Zaznaczam że nie słucham muzyki na zasadzie dyska w aucie. No i mam

> fabryczne nagłośnienie.

> Pzd

powiem Ci, że markowe urządzenia zazwyczaj nie mają wszystkiego w jednym tylko te tanie chińskie wynalazki ... a one to już loteria z nimi - ja mam bardzo przykre doświadczenia

jeśli chodzi o 1din wyjeżdzany to wg mnie najlepsze co teraz można kupić to :

Xzent XT7012

cennik i info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tego strikte modelu nie ale starszego brata i bardzo fajna zabawka jak za taka kase. wg mnie

> najlepszy stosunek cena/jakosc na rynku

A miało to BT bo te radia nie są w to wyposażone, a zależy mi jednocześnie na zestawie głośnomówiącym.

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozumieć pod tym pojęciem. Zaznaczam że nie słucham muzyki na zasadzie dyska w aucie. No i mam

> fabryczne nagłośnienie.

> Pzd

http://www.ceneo.pl/1469205 + zwstaw bt http://www.ceneo.pl/953995

z telefonem wyposażonym w win mobile łaczy się ponad 3 minuty !! później już jest fajnie i przyjemnie.

u szefa jakiś wysoki cllarion 2 din z win mobile 9 łączenia się, czyli zaczytywania kontaktów. Jakość muzyki cudowna, nie wszystkie filmy odtwarza bo brak mu kodeków i nie da się zrobić aktualizacji.

Nokia n95 nączy się od razu ale książka adresowa dostępna po zaciągnięciu ręcznego, więc w czasie jazdy nie wybierzesz kontaktu. (u mnie w pionku kabel do ręcznego zmasowany, chodziło bez problemów.)

ogólnie nie polecam, zwykła nauszna słuchawka bt. jest dużo bardziej wygodna w użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę oddzielnego zestawu, wychodzę z założenia że jak mam dać 400 PLN za głośnowmówiący parę stówek za radio mp 3 to dołożę jeszcze kilka i będę miał wszystko w radyjku i jeszcze może navi i dvd.

Tyle rozmawiam przez telefon że poprostu jak mam możliwość nie chcę mieć nic koło głowy co promieniuje.

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te chińskie wynalazki,co wszystko potrafią to jakoś do mnie nie przemawiają. Taki zestaw może zobacz - http://allegro.pl/pioneer-avic-x3-bluetooth-divx-i1316088567.html

Co do zestawu głośnomówiącego,to miałem na myśli tego typu - http://allegro.pl/bury-zestaw-glosnomowiacy-bluetooth-cc-9040-i1312268931.html

U siebie mam taki razem z AVH - P5700 i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeglądałem teraz aukcję i gdzieś zobaczyłem że można podpiąć pod takie radio z win ce wifi i

> cieszyć się internetem.

> ale czy to nie jest zbyt piękne żeby było prawdziwe??

> Pzd

obawiał bym się o prędkość działania takiego radia. Już bym wolał przerobić netbooka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.