Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kadaf

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kadaf

  1. u mnie pojawił się 3 Koreańczyk KIA CARENS III
  2. kadaf odpowiedział Maciejkubi na temat - Motokącik
    z tego co pamiętam, po 3 miesiącach jest przedawnienie sprawy u naszych zachodnich sąsiadów. Mi mrugnęło 3 sierpnia, do dziś odpukać nic nie przyszło.
  3. kadaf odpowiedział Vadero na temat - Zrób to sam
    5 zł/ m2 po 3 przegranych walkach z perzem, kilogramach wimbledonek w końcu mam piękny zielony trawnik z rolki. dalsza część ogrody też idzie z rolki.
  4. SPAWARKA INWERTOROWA DEDRA MMA 180 A W Castoramie trafia się za 499, do prac jak podałeś idealna, nie udało mi się jej "zagrzać" na elektrodach 4
  5. witam po raz pierwszy na tym forum. Kolega podrzucił mi do garażu już prawie klasyka, a na pewno legendę MZ ETZ 251. On sam od 2 lat jeździ nowszym moto a ten stał zapominany.. a ja, że lubię ten zapach dwusuwu postanowiłem się nim zająć. Jak by nie brak prawo jazdy to bym na pewno go odkupił od niego.. bo piękny motorek który potrzebuje troszkę czułości a na zimowe wieczory jak znalazł, bo pali od pierwszego kopa, ale tu kapie a tam lata J Ale do sedna sprawy ETZ wyposażona jest w ciekawą owiewkę która nadaje charakteru, ale teraz pytanie czy ktoś rozpoznaje z jakiego motoru jest to owiewka ? na pewno takie kierunkowskazy były w owiewkach Jawy. A może to jakaś domowa produkcja ?
  6. masz więcej danych na temat tego budynku ? też rozważam budowę garażu i własnie płyty ogrodzeniowe albo drewniana konstrukcja, aby nie robić fundamentu (sterfa górnicza) tylko filary i postawiony na gruncie.. a później wylewka.
  7. > na chwile obecna mocno brany jest pod uwage hyundai i20 > ile mozna urwac w salonie od ceny katalogowej? IX 20 classic plus 1,4 90 Km + czujniki cofania z 56 500 na 52 000 (grupa zawodowa) I10 comfort + ledy + kilma + czujniki + OC/AC 40 500
  8. > czy ja dobrze zrozumiałem że chcesz przenieść nie tylko tabliczkę, ale też numer VIN? VIN na razie zostaje, a jak uszkodzi się burta to się go przeniesie
  9. > Nie chce mi się teraz szukać przepisów, ale ZTCP to producent może nanieść ponownie ten sam VIN. jesteś wielki, wystarczy mail do producenta i wysyłają nowa naklejkę- tabliczkę
  10. Witam, posiadam przyczepkę Pratik N7-202 jak na obrazku, chciałbym zdemontować przednią burtę, ale na niej znajdują się numery nadwozia i naklejka znamionowa. Czy istnieje możliwość przeniesienia numerów na inna tabliczkę legalnie bez rzeczoznawców celowego niszczenia numerów itp. Na SKP rozkładają ręce, że się nie da co wydaje mi się dziwne.
  11. kadaf odpowiedział kadaf na temat - Motokącik
    > Wejdz sobie na strony producentow i tam zazwyczaj masz oferty wyprzedazowe. > Na jakies wieksze upusty od tego juz bym nie liczyl problem w tym, że producenci maja inna cenę w wyprzedaży, konfiguracji i cenniku. ale, że jakiś większych upustów nie dostane to mnie nie pocieszyłeś bo liczyłem, że kilka tysięcy da się jeszcze urwać
  12. kadaf odpowiedział kadaf na temat - Motokącik
    > 34.060 zł -> 28.700 zł za UP!a - ale dwa lata temu. bardzo fajna cena jak za UPa dziwne jest to , że skoda citigo jest droższa od VW
  13. Potrzebuje kupić dwa nowe samochody jeden miesciuch pokroju up czy ford KA drugi ciut większy mieściuch typu rapid czy ceed. jakie rabaty udało wam się wywalczyć kupując auto z wyprzedaży, jak można ugrać kupując dwa auta tej samej marki? jakie macie doświadczenia i porady
  14. > A bardziej poważnie ew. uszkodzenia styropianu będą najmniej widoczne, jeśli zrobisz przewiert za Znalazłem sposób, doprowadzenie powietrza do kominka z zwenątrz, więc szansa jest na kable więc teraz kolejne pytanie jaki w cenie do 1000PLN przewdowy wideodomofon z pamięcia polecacie
  15. > Ten kolor elewacji służy doświetlaniu obrazu w wideodomofonie? Kolor służy denerwowaniu sąsiadów i ułatwia kurierom dojazd do mnie
  16. > warto zrobic przez stycznik wylaczanie zasilania bramy w jakims ukrytym miejscu, zeby wylaczac Przemyślę to dzisaj dokładnie, dzięki za porady
  17. > To chyba najlepiej puscic jeszcze kable, bo nawet do bramy sie przyda aby przyciskiem w domu > otwierac brame, a nie ganiac i szukac pilota. tylko jak go do domu dociągnąć czyli kabel do domofonu, otwierania bramy i otwierania furtki by się przydał
  18. > Nie znajda sie wolne chociaz 2 zyly?? jedynie co mam to kabel 3x 2,5 prądowy. Ale nim raczej sygnału nie puszcze. jedyna opcja to wciągnięcie go pod styropian ale z tym łatwo nie będzie
  19. Witam szanowne grono, czy ktoś z was korzysta w wideodomofonu ? jako, że jestem na etapie zamawiania ogrodzenia pojawiła się kwestia automatyki i otwierania Furtki. Kable elektryczne do bramy mam pociągnięte, do domofonu nie. Dom wykończony chodniki i elewacje zakończone więc nie ma szans na ciągniecie kabelka. czy odległość 10 metrów nie stanowi problemu w przekazywaniu sygnału ?
  20. > Spawalniczy tlenowy niebieski . dokładnie używam te same, od 2 lat nie było problemu
  21. a na pewno masz ropę w baku ? ktoś nie wlał benzyny ?
  22. > Da sie coś z tego wywnioskować? raczej nie Szukaj takiej naklejki, może być pod jakimś plastikiem
  23. > Z podnośnika szukać czy gdzieś od góry uda mi się go znaleźć? od góry na obudowie paska rozrządu
  24. > W kotłowni mam piec jednofunkcyjny Vitogas 100 ze sterownikiem Vitotronic 100. a ja stawiam, że to funkcja antyzamrozeniowa, poszukaj kodów do pieca i ustaw aby się włączała poniżej np. -9 stopni. standardowo jest przy minus 1 piec ignoruje wskaźniki sterownika... niestety
  25. > Mam komplet zimówek z tym, że 2 koła mają lepszy (głębszy) bieżnik, a 2 gorszy. > Na którą oś założyć Waszym zdaniem te lepsze? mnie uczono, że na tył... a pokazuje to prosty eksperyment z syreną Przejazd normalny Zablokowany przód Zablokowany tył Tył 2

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.