Skocz do zawartości

Szarpnie gdy daje 3 bieg dodając gazu.


grand1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolejny lotny problem.Uno 1,o fre 2000 101kkm .

W czasie jazdy wszystko jest ok, czasem, może co ok 8km gdy rozpędzam auto dajmy na to na pół gwizdka, wrzucam 1 bg 2 bg następnie 3 puszczam sprzęgło dodaje gazu i auto przerwie szarpnie jakby miało zgasnąć na ok poł sekundy i dalej 3majac gaz auto się dalej normalnie rozpędza.

Dzieje się tak tylko po wrzuceniu 3 biegu i zaczęciu dodawania gazu na nim.

Nie słychać skrzytów skrzyni, działa ok 3 wchodzi normal, dzieje się tak na zimnym lub ciepłym silniku, sprzęgło też dobre. W czasie szarpniecia nie słychać nic niepokojącego, poprostu auto przerwie jakby paliwa nie dostał i od razu znów rozpędza sie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi problemami to ja już dawno bym to auto sprzedał hehe.gif Szczerze powiedziawszy to nie potrafię znaleźć racjonalnego wytłumaczenia dlaczego tak się dzieje co 8 km, na 3 biegu i podczas dodawania gazu... spineyes.gif Moim zdaniem to albo nie potrafisz konkretnie opisać objawów (bo to co piszesz to nie ma raczej związku ze sobą), albo coś ci się zdawało i szukasz dziury w całym icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z takimi problemami to ja już dawno bym to auto sprzedał Szczerze powiedziawszy to nie potrafię

> znaleźć racjonalnego wytłumaczenia dlaczego tak się dzieje co 8 km, na 3 biegu i podczas

> dodawania gazu... Moim zdaniem to albo nie potrafisz konkretnie opisać objawów (bo to co

> piszesz to nie ma raczej związku ze sobą), albo coś ci się zdawało i szukasz dziury w całym

dokładnie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno mi sie nie zdaje, jestem pedantem grinser006.gif wszystko musi być idealnie także z autem.

może to wina przewodów wn? mają 100kkm.

Objaw jest prosty po dodaniu gazu gdy wrzucę 3 bieg auto zamiast się rozpędzać przerwie na ok pół sek po czym normalnie się rozpędza dalej gdy trzyama gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Napewno mi sie nie zdaje, jestem pedantem wszystko musi być idealnie także z autem.

> może to wina przewodów wn? mają 100kkm.

> Objaw jest prosty po dodaniu gazu gdy wrzucę 3 bieg auto zamiast się rozpędzać przerwie na ok pół

> sek po czym normalnie się rozpędza dalej gdy trzyama gaz.

Ja mam podobne szarpnięcia jak mam ok 1000-1500 obrotków na jedynce lub dwójce i gdy jest jeszcze zimny silnik. Myślę że u mnie wystarczy wymienić filtr powietrza i paliwa.

Spróbuj u Siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtry mają kilka tyś olej nowy wszystko ok silnik skrzynia sprzęgło działa czysto silnik bez wycieków pozatym wszystko jak nówka.

Wydaje mi się że wina leży gdzieś w elektryce świece lub kable wn, tylko dlaczego dzieje się tak tylko na 3b?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.