Skocz do zawartości

zmniejszenie obrotów na luzie jak 900


grand1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dluższego czasu moje sc ma wyższe obroty na wolnych po odpaleniu, i po dodaniu gazu zchodzi ok 3s do normalnych obrotów (nie schodzi zara po puszczeniu pedału gazu do normalnych tylko po ok3s)na luzie czy to norma?

jeśli nie to jak wyregulować obniżyć obroty na luzie??.

Linke jak popuszcze nic nie da bo zatrzymuje sie juz po puszczeniu gazu na ograniczniku także papuszczenie linki dalej nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam od dluższego czasu moje sc ma wyższe obroty na wolnych po odpaleniu, i po dodaniu gazu

> zchodzi ok 3s do normalnych obrotów (nie schodzi zara po puszczeniu pedału gazu do normalnych

> tylko po ok3s)na luzie czy to norma?

> jeśli nie to jak wyregulować obniżyć obroty na luzie??.

> Linke jak popuszcze nic nie da bo zatrzymuje sie juz po puszczeniu gazu na ograniczniku także

> papuszczenie linki dalej nic nie da.

na rozgrzanym silniku tez tak jest czy tylko na zimnym?? jak masz za duże obroty to właśnie tym ogranicznikiem możesz zmniejszyć troszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kopał ktos przy wtrysku?? ja miałem podwyzszone obroty jak pomyliłem wezyki z podcisnienia( na szybko składałem bo cima było).. jeden bodajrze idzie do filtra par paliwa.. sproboj je zamienic.. sa jeden pod drogim.. jakbys nie widział o co chodzi to fotke wkleje

objawy miałem podobne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie zamiana tych weżyków to obstawiam zanieczyszczony/uszkodzony silniczek krokowy o ile układ dolotowy 100%szczelny zlosnik.gif ja podobnie mam teraz jak jest zimniej odpalam jest jakieś 1700obr i po dodaniu i odjeciu gazu obroty spadają do 3000obr i potem spadają bardzo powoli do normy. nie zawsze sie tak zdarza zależy od temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wężyki mam dobrze góra z filtra oparów dolny z odmy .

Wyczyszczony krokowiec pogazowałem pochodził do włączenia wentyla chłodnicy i obroty zaraz po odjęciu gazu schodzą równo z pedałem, a nie jak wcześniej po ok3s.

Obroty na wolnych są troszku niższe aż lekko buda drga .

Wygląda na to że kłopot opanowany wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.