Skocz do zawartości

Czy to zwykłe oszustwo czy już totalna obłuda ??


wesol

Rekomendowane odpowiedzi

> Na moim prostym przykadzie - którys raz kupuje tanie auto i wiem dlaczego jest tanie i to akceptuję

Nie nie, mylisz się.

Ludzie kupują tanie auta dlatego, że to "OKAZJA była, wydymałem frajera co za grosz taki cymes odpuścił"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie nie, mylisz się.

> Ludzie kupują tanie auta dlatego, że to "OKAZJA była, wydymałem frajera co za grosz taki cymes

> odpuścił"...

e tam , opowiadasz. Sam kupiłem kiedys auto w bardzo dobrym stanie technicznym...lecz poobijanym z kazdej mozliwej strony, Jezdzilem nim kilka lat bez najmniejszych problemów i dokladnie mi wisiało jak wyglada. Mialo sie turlać i robiło bez zarzutu...a że sąsiedzi pukali się w czoło...mialem to gdzieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nooo, WSZYSCY kupili swój samochód okazyjnie :-)

> To akurat wiem :-)

Za obecnie posiadane Stilo przepłaciłem około 4 tysięcy złotych. W ciągu 2 lat włożyłem w naprawy planowe i niespodzianki około 6 tys złotych. To na pewno nie była okazja i nawet nie przyszłoby mi do głowy, żeby komukolwiek coś takiego powiedzieć 033102bebe_1_prv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.