Skocz do zawartości

Do firmy 5 osobowy w dieslu prosty a'la Berlingo


Apachos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam kangury. Fajne są ok.gif W zasadzie nic sie nie psuje.

Jeden ma fajny szyber ,taki na prawie cały dach icon_eek.gifok.gif

Kupiłem "hurtem" 4szt. z lat 2000-2002 za 25k. +oplaty do trzech. Ten z szyberkiem był zarejestrowany ok.gif

Palą i jezdza ,wiecej nie oczekuje ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kwota ok. 10 000 ,-

W tej kwocie w tym segmencie, to obojętnie co, ale BARDZO, BARDZO, BARDZO uważnie przyglądaj się STANOWI TECHNICZNEMU.

Niestety, za dyszkę to będzie to już mocno leciwy i mocno sterany życiem sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze 2 czy 3 koło mozna dorzucić

Samochody które ja uważam za warte jeszcze zainteresowania w tym segmencie to auta 3-5 letnie.

A taki "cymes" to Twój budżet razy min 2.

Niestety - takie samochody raczej lekkiego życia nie mają, stąd moje zdanie, że za 10 k to ciężko znaleźć coś, co pojeździ.

Ostatnio miałem propozycję zakupu Kangoo 2 letniego (26 m-c eksploatacji), 80 kkm przebiegu, stan igła, nie tłuczony itd, faktycznie wsiąść i jechać za 32 kpln brutto. Osobówka, 5 ludzi, drzwi boczne z obu stron.

Tyle kosztuje DOBRY samochód.

Za 1/3 tej ceny nie będzie już auta w takim stanie technicznym, o wieku nawet nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że małe auta czesto sa używane w 1 osobowych firmach gdzie np. wozi się rzeczy do sklepu a po pracy jako rodzinne więc bywają zadbane.

Chyba trudniej jest z dużymi-wczoraj widziałem w praniu Pegueot-a Boxera i miał 2 lata -> rok produkjci 2008 i przejechane 300 000 km więc 5-cio latek będzie miał bankowo 500 000 km.....

to ile miałby przejechane jak by miał 10 lat ? swiety.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja myślę że małe auta czesto sa używane w 1 osobowych firmach gdzie np. wozi się rzeczy do sklepu a

> po pracy jako rodzinne więc bywają zadbane.

> Chyba trudniej jest z dużymi-wczoraj widziałem w praniu Pegueot-a Boxera i miał 2 lata -

> to ile miałby przejechane jak by miał 10 lat ?

Jak przyjedzie z niemcowni to góra 120 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja myślę że małe auta czesto sa używane w 1 osobowych firmach gdzie np. wozi się rzeczy do sklepu a

> po pracy jako rodzinne więc bywają zadbane.

W każdej grupie możesz znaleźć auto, które "bywa".

Tylko, że IMVHO w tej grupie rzadziej "bywa".

Zwłaszcza w tym pułapie cenowym.

Dużo jest na PL rynku zielonych combotourów 1,3 CDTi i tu można spokojnie trafić nie zajeżdżone auto.

ALE - znów - nie za 10 kpln niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.