Skocz do zawartości

Który radioodtwarzacz CD z sinozębnym


Eisley

Rekomendowane odpowiedzi

Hello,

Szukam radioodtwarzacza z CD, który po podłączeniu z telefonem (HTC HD 2) przez Bluetooth zastąpi zestaw głośnomówiący, pozwoli wrzucić książkę adresową do pamięci radia i może opcjonalnie obsłuży jeszcze kilka opcji. Na które modele i których producentów warto obecnie zwrócić uwagę w tym kontekście? Kenwood, Alpine, Pioneer czy Clarion?

Acha, cenowy limit urządzenia to 1,000 PLN.

Z góry dziękuję i pozdrawiam zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hello,

> Szukam radioodtwarzacza z CD, który po podłączeniu z telefonem (HTC HD 2) przez Bluetooth zastąpi

> zestaw głośnomówiący, pozwoli wrzucić książkę adresową do pamięci radia i może opcjonalnie

> obsłuży jeszcze kilka opcji. Na które modele i których producentów warto obecnie zwrócić uwagę

> w tym kontekście? Kenwood, Alpine, Pioneer czy Clarion?

> Acha, cenowy limit urządzenia to 1,000 PLN.

> Z góry dziękuję i pozdrawiam

miałem przez jakiś czas Blaupunkta Hamburg MP57, co prawda nigdy tej funkcji nie używałem, chyba raz sie tylko pobawiłem BT dopóki nie dostałem z firmy słuchawki BT, ale z tego co pamiętam to pozwalał własnie na takie cuda, z tyłu radia wyjście kabelkiem USB zamiast portu w panelu i mikrofon w zestawie do zamontowania gdzieś blisko twarzy, może warto się zainteresować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w tym kontekście? Kenwood, Alpine, Pioneer czy Clarion?

> Acha, cenowy limit urządzenia to 1,000 PLN.

> Z góry dziękuję i pozdrawiam

sprawdz, ktory z producentow wsadza do srodka parrota. Z tego co pamietam to alpine na pewno

i wybierz model z zewnetrznym (nie wbudowanym) mikrofonem ok.gif

Jak dolozysz do radia sterowanie z kierownicy to powinno dac sie tez sterowac telefonem - odbieranie rozmow / podglasnianie sciszanie itd - jest to zalezne od auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdz, ktory z producentow wsadza do srodka parrota. Z tego co pamietam to alpine na pewno

Blaupunkt o którym mowa poniżej nie ma parrota ale wspiera wszystkie telefony z interfejsem Bluetooth 2.0, więc mój HTC powinien hulać. Czy jest jakiś konkretny powód dla którego powinienem walczyć o parrota? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hello,

> Szukam radioodtwarzacza z CD, który po podłączeniu z telefonem (HTC HD 2) przez Bluetooth zastąpi

> zestaw głośnomówiący, pozwoli wrzucić książkę adresową do pamięci radia i może opcjonalnie

> obsłuży jeszcze kilka opcji. Na które modele i których producentów warto obecnie zwrócić uwagę

> w tym kontekście? Kenwood, Alpine, Pioneer czy Clarion?

> Acha, cenowy limit urządzenia to 1,000 PLN.

> Z góry dziękuję i pozdrawiam

Alpine CDE-113BT ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega używa(ł) może?

> Ile trwa zwąchanie się telefonu z radiem po wejściu do auta?

używam/sprzedaję/montuję - bardzo fajna urządzenie

jak odpalisz radio po paru sekundach wszystko bangla jak należy - oczywiście po wcześniejszym sparowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Blaupunkt o którym mowa poniżej nie ma parrota ale wspiera wszystkie telefony z interfejsem

> Bluetooth 2.0, więc mój HTC powinien hulać. Czy jest jakiś konkretny powód dla którego

> powinienem walczyć o parrota?

tak. Oprogramowanie i jego aktualizacja. W parrocie masz pewnosc aktualizacji. A czy blaupunkt cos wypusci... ciezko powiedziec.

Ja mam JVC z BT i wszystko niby dziala. Za to czasmi cos sie zawiesza i nie wiem czemu. Telefon to nie jest bo rozne jaja sa na 2 roznych modelach roznych producentow... a aktualizacji oblsugi BT u producenta nie ma.

Tak czy inaczej kupisz zawsze radio z modulem BT kupionym od kogos innego. Nie bedzie to ten sam producent co radia. Posluchaj dobrej rady smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega używa(ł) może?

> Ile trwa zwąchanie się telefonu z radiem po wejściu do auta?

popieram ok.gif niezbyt skomplikowane i bardzo funkcjonalne radyjko ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.