Skocz do zawartości

Używa ktoś z was maty grzewczej ?


marew

Rekomendowane odpowiedzi

> Słyszałem, że dobrze sprawdza się jako... środek anty-baby

e tam, może ktoś używał jednak? Pojeździłem na podgrzewanych w saabie i wiem że to fajny patent na mrozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> e tam, może ktoś używał jednak? Pojeździłem na podgrzewanych w saabie i wiem że to fajny patent na

> mrozy

Mnie podgrzewana siedzenia jakoś denerwują :/

Grzeje mi w tyłek tak, że aż to nie jest przyjemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Grzeje to coś i jak się sprawuje

> coś takiego http://allegro.pl/mata-grzewcza-na-siedzenie-podgrzewana-12v-44-watt-i1336902015.html

...w jakims programie ostatnio testowali, nie wiem czy taka sama, grzala w sumie dosc szybko od momentu wlaczenia, ale testujacy narzekal na to ze strasznie przemieszcza sie ta mata na fotelu i trudno znalesc wygodna pozycje... ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...w jakims programie ostatnio testowali, nie wiem czy taka sama, grzala w sumie dosc szybko od

> momentu wlaczenia, ale testujacy narzekal na to ze strasznie przemieszcza sie ta mata na

> fotelu i trudno znalesc wygodna pozycje...

w galileo to było, bo też widziałem, a jak się będzie źle siedziało to zawsze moge przełożyć na fotel pasażera, żona będzie miała cieplej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie podgrzewana siedzenia jakoś denerwują :/

> Grzeje mi w tyłek tak, że aż to nie jest przyjemne.

kwestia ilości biegów ogrzewania - u mnie jest "jak w żelazku ***" lub "milutko cieplutko *".

Na mrozie wsiadam i daję max, potem automagicznie się przełącza na "milutko".

Jeden z częściej używanych (wbudowanych) gadżetów w moim aucie.

Tak, wiem OT nie związany z matami z allegro smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Grzeje to coś i jak się sprawuje

> coś takiego http://allegro.pl/mata-grzewcza-na-siedzenie-podgrzewana-12v-44-watt-i1336902015.html

Kupiłem taką rok temu, uważam że jest tandetna ale za taką kasę nie można się wiele spodziewać. Szybko rozleciała się wtyczka wkładana do gniazda zapalniczki poza tym to ta mata trochę za słabo grzeje. Mogę Ci sprzedać moją taniej za 29,99 zł zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.