-
marew obserwuje zawartość Izolacja szyb okiennych
-
Głowice do kaloryferów używa ktoś jakiś cyfrowych ?
centralne z miasta, podzielniki na kaloryferach
-
Głowice do kaloryferów używa ktoś jakiś cyfrowych ?
Dostalem rozliczenie za poprzedni rok, 697 zwrotu, dalej nie widze potrzeby instalowania elektronicznych
-
Głowice do kaloryferów używa ktoś jakiś cyfrowych ?
To jakie sa plusy elektronicznych ? Poza tym,ze nie musze sam krecic glowicami. Ogrzewanie w bloku z sieci. Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie macie foteliki samochodowe dla dzieci ? 15kg+
Moj syn jezdzi w Romer Kud II
-
Co to za przełącznik? 1.1 MPI
Moze byc wylacznik pompy paliwa, mialem taki tylko ukryty Wysłane z mojego HUAWEI Y550-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Okrajanie motoryzacji
Ogolnie w branzy automotive jakis czas temu zaczela sie mania oszczedzania. Oszczedza sie gdzie tylko mozna, od papieru toaletowego,poprzez rekawice,a na grubosci blachy konczac.
-
Widziałem dziś ciekawy motor, ale nie wiem jaki
> Suzuki Intruder 1800 nie, nie mial chromow,kierunkowskazy odstawaly
-
Widziałem dziś ciekawy motor, ale nie wiem jaki
> Naked / turystyk /... ? > Może malowanie byłoby w stanie jakąś bardziej ludzi naprowadzić Chyba naked, bialy caly
-
Widziałem dziś ciekawy motor, ale nie wiem jaki
> haha. Widziałem dziś super auto. Było niebieskie i dobrze przyspieszalo. Pomoże ktoś? Nie nabijaj sie. Nie byl to scigacz,ani choper. Na pewno jakiis z nowszych modeli.
-
Widziałem dziś ciekawy motor, ale nie wiem jaki
Pomożecie. Drugi raz widziałem. Nie wiem jaka marka, a chciałbym się dowiedzieć Trójkątne ledowe migacze z tyły i szeroka opona, Tylko tyle
-
zabezpieczenia przed dziećmi
> teoria brzmi pięknie ale czasami dziecko jest pod opieką jednej osoby, która musi wyjść do > ubikacji, odebrać paczkę od kuriera itp. wtedy dziecko dajesz do łóżeczka
-
zabezpieczenia przed dziećmi
Najlepszym zabezpiecceniem jest chodzenie za dzieckiem i muec go caly czas na oku. Dobrze jest tez usunac niebezpieczne rzeczy z zasiegu.
-
Promocja na BP... *DELETED*
> kwota musi być wydana jednorazowo? > i dla kogo ta promocja? chyba dla tir-ów średnio co dwa tygodnie tankuje za około 200 zł, a nie mam tira
-
jazda bez pasow - zaswiadczenie
> wlasnie czytalem jakas ustawe, ze moze to wystawic kazdy lekarz Ale chyba w uzasadnionych przypadkach, a nie na gebe,idziesz ze chcesz zaswiadczenie
-
z cyklu "z jakiego auto jest ta lampa"??
jakieś oznaczenia z tyłu ?