Skocz do zawartości

Jaka pompa paliwa?


szulu

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję oznaczenie pompy paliwa do Paulinki 1.2. W sklepie nie mogą mi znaleźć (mają całe zestawy w koszach, a żeby było taniej chcę zmienić tylko wkład), w katalogu jest tylko Siena/Palio 1.6. Czy ktoś mógłby powiedzieć jakie jest oznaczenie tej pompy lub czy wkład jest taki sam jak do 1.6?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potrzebuję oznaczenie pompy paliwa do Paulinki 1.2. W sklepie nie mogą mi znaleźć (mają całe

> zestawy w koszach, a żeby było taniej chcę zmienić tylko wkład), w katalogu jest tylko

> Siena/Palio 1.6. Czy ktoś mógłby powiedzieć jakie jest oznaczenie tej pompy lub czy wkład jest

> taki sam jak do 1.6?

> Pozdrawiam

W eperze nie ma ?

/edit/

Pompa zasilająca

Numer części 82490845 dla silnika M1 (1242 SW CF2 )

Numer części 82490847 dla silnika M2 (1580 SW )

Teraz jakie brak ciśnienie paliwa dla 1.2 (kliknąć i podpytać na Centomanii), na allegro widziałem 3barowe wkłady (podobno takie same są w lanosie zeby.GIF )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W eperze nie ma ?

> /edit/

> Pompa zasilająca

> Numer części 82490845 dla silnika M1 (1242 SW CF2 )

> Numer części 82490847 dla silnika M2 (1580 SW )

> Teraz jakie brak ciśnienie paliwa dla 1.2 (kliknąć i podpytać na Centomanii), na allegro widziałem

> 3barowe wkłady (podobno takie same są w lanosie )

Sławek, to co w Eperze to widziałem wink.gif Z tym, że najłatwiej szukać w sklepie po marce samochodu a nie numerze z Epera wink.gif

Z tym Lanosem mnie zastanowiłeś, poszukam jeszcze dzisiaj ale z tego co udało mi się odnaleźć to raczej w renówkach takie pompy był. Nic, poszukam jeszcze dzisiaj tropem Lanosa, dzięki smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie widziałem jaki wkład tam jest, ale generalnie od dowolnego MPI fiata powinna pasić

> 3bar pewnie...

Też tak podejrzewam, pewnie jedynym ograniczeniem jest koszyk, który trzeba będzie porzeźbić wink.gif Dzięki smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też tak podejrzewam, pewnie jedynym ograniczeniem jest koszyk, który trzeba będzie porzeźbić

> Dzięki

Myślę że bez rzeźby się obejdzie. Mam już parę lat Fiata i szykuje się następny w kolejce zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sławek, to co w Eperze to widziałem Z tym, że najłatwiej szukać w sklepie po marce samochodu a nie

> numerze z Epera

> Z tym Lanosem mnie zastanowiłeś, poszukam jeszcze dzisiaj ale z tego co udało mi się odnaleźć to

> raczej w renówkach takie pompy był. Nic, poszukam jeszcze dzisiaj tropem Lanosa, dzięki

Na przykład:

jakiś tekst

DANE TECHNICZNE:

Ciśnienie: 3 bary

długość pompy bez króćców 64mm

długość całkowita pompy 136mm

średnica pompy 37mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.