Skocz do zawartości

a X-Trail?


bez

Rekomendowane odpowiedzi

> nada się? 2,2 D?

> w necie opinie o niezawodności przeważają...

Do czego? Padaka straszna. Przynajmniej ten najnowszy w porównaniu do CR-V II gen. bo takie porównanie mam ;-)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ciekawostkę dodam że na animal planets ostatnio go namierzyłem jak koleś nim śmigał po afryce (gdzie zazwyczaj Toje LC śmigają), także taki kasztan to z niego nie jest zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jako ciekawostkę dodam że na animal planets ostatnio go namierzyłem jak koleś nim śmigał po afryce

> (gdzie zazwyczaj Toje LC śmigają), także taki kasztan to z niego nie jest

Pandą 4x4 objechali Afrykę... Ale czy to znaczy, że auto jest zayebiste i trzeba je kupować? zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jaj.. 2,2d a sprzęgło miał zyleta zlosnik.gif

ja swoja madzią tez potrafię sprzęgło przypalić czasami bo tttm.. i dramatu jakoś nie ma zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nada się? 2,2 D?

> w necie opinie o niezawodności przeważają...

mój ojciec taki ujeżdża i wbrew pozorom auto daje rade w lekkim terenie. Podstawa to dobre opony.

Trochę jest niski i trzeba uważać, żeby czegoś nie urwać pod spodem.

I jeszcze jedna wada - kiepskie ogrzewanie - albo tylko szyby, albo nogi - jak dasz na nogi i na szyby, to na 100% masz zaparowane szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do czego? Padaka straszna. Przynajmniej ten najnowszy w porównaniu do CR-V II gen. bo takie

> porównanie mam ;-)

> Pozdrawiam.

screwy.gif

jezdzilismy nowym crv`em, w porownaniu do x`a to dla nas kupa straszna, ojciec był zwolennikiem hondy (mial dwie nowe) i bez wahania wybrał nissana, duzo bardziej komfortowe auto, mowa o modelach 2010

wczesniej pracowalem w hondzie, nie mialem dobrego zdania o tych autach, narobilem sie zawieszen w poprzednich modelach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nada się? 2,2 D?

> w necie opinie o niezawodności przeważają...

mimo ze wiekszosc ludzi uwaza te auta za niezawodne ja bym sobie takiego auta nie kupił skromny.gif padaja duperele ktore kosztuja ... fortune icon_rolleyes.gif np silnik nawiewu, dzis dwóch klientow mialem z tym samym problemem cena ekhem... 2 tys zł zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jezdzilismy nowym crv`em, w porownaniu do x`a to dla nas kupa straszna, ojciec był zwolennikiem

Daj spokój. Mieliśmy w firmie kilkadziesiąt CR-V II gen. które dwa lata temu zostały wymienione na X-Trail-e.

Ani komfortu, bo prowadzi się i podskakuje jak taczka, ani bezawaryjności, bo już na gwarancji sypie się zawieszenie i silniki, ani wygody, bo wnętrze zaprojektowane jest chyba przez jakiegoś kretyna. I w dodatku ta cholerna klapa, której nie można otworzyć kiedy ktoś z tyłu zaparkuje blisko i błoto na łeb kapie. Ale to już prawie w każdym z klapą podnoszoną.

Napęd też do dupy, bo zamiast jechać to hamuje w terenie.

Padaka jakich mało.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.