Skocz do zawartości

odma, siatka, spirala


markkk

Rekomendowane odpowiedzi

witam

po co w wezu odmy jest taka spirala metalowa, jakby drucianka? czy mozna to wyciagnac czy jednak jest to potrzebne? wyciagnalem po tym jak mi wywalilo bagnet i olejem zasyfilo caly silnik, zorientowalem sie ze za duze cisnienie bylo, czeka mnie pewnie czyszczenie odmy bo oring na bagnecie juz wymienilem, czy oprocz tej spiralki jest jeszcze jakis filterek w odmie tam gdzie laczy sie z gruba rura gumowa obudowy filtra powietrza ? Czy ta spiralke mozna osobno kupic? ma kto nr katalogowy ? SC 900 SPI , zamowilem cala odme ale nie wiem czy w niej bedzie ta spiralka. 35zl za odme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> po co w wezu odmy jest taka spirala metalowa, jakby drucianka? czy mozna to wyciagnac czy jednak

> jest to potrzebne?

Tłumik ognia się to zwie. Niby tam ognia nie powinno być ale...

wyciagnalem po tym jak mi wywalilo bagnet i olejem zasyfilo caply silnik,

> zorientowalem sie ze za duze cisnienie bylo, czeka mnie pewnie czyszczenie odmy bo oring na

> bagnecie juz wymienilem, czy oprocz tej spiralki jest jeszcze jakis filterek w odmie tam gdzie

> laczy sie z gruba rura gumowa obudowy filtra powietrza ?

Nie ma filte4rka, chyba że tłumik szmerow ssania.

Czy ta spiralke mozna osobno kupic?

> ma kto nr katalogowy ? SC 900 SPI , zamowuilem cala odme ale nei wiem czy w niej bedzie ta

> spiralka. 35zl za odme.

Nie będzie, za spiralkę płaciłem koło 5pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tłumik ognia się to zwie. Niby tam ognia nie powinno być ale...

> wyciagnalem po tym jak mi wywalilo bagnet i olejem zasyfilo caply silnik,

> Nie ma filte4rka, chyba że tłumik szmerow ssania.

> Czy ta spiralke mozna osobno kupic?

> Nie będzie, za spiralkę płaciłem koło 5pln.

szybko i zwiezle, dzieki smile.gif popytam o spiralke bo oryginalna zmasakrowalem troche smile.gif Zastanawialem sie tez nad wsadzeniem czegos podobnego z drutu, swoja droga to ciekawe jakby sie jakas iskra tamtedy przedostala smile.gif moze by nie doszlo do przepustnicy.

EDIT: kupilem w salonie FIATa - 2zł oryginalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.