Skocz do zawartości

VT Seicento :)


Megamen

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli sa chetni.... a wiem ze czasem sie tu pojawiają... chcialbym zobaczyć znów swoj samochód w jednym kolorze <blue> ale z innymi falegami - 14'' BBS <rant w polerce i z czarnym środkiem lub całe w polerce>

Dzieki z góry

9cd28b7d5795379c.jpg

98e968402887cf74.jpg

PS. i moze ciut niżej devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jezeli sa chetni.... a wiem ze czasem sie tu pojawiają... chcialbym zobaczyć znów swoj samochód w

> jednym kolorze ale z innymi falegami - 14'' BBS

> Dzieki z góry

> PS. i moze ciut niżej

[image]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d08e6eb50bb66242.html[/image]

proszę IThankYou.gifjak sie ten obrazek wstawia??:) KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobrze jest nawet bardzo dobrze tylko ta fele dałbym do tego sejka inna ale gładka maska i ta

> gleba i już jest miodzio

szczerze to nie mam pomyslu na felge.... wiem ze chciałbym ladna 14''ale zero koncepcji confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> imho w Twoim przypadku zainwestowałbym w szeroką 7ke z dużym rantem, a nie klasyczne felgi, które

> teraz i wczęsniej pokazywałes

jakies propozycje???? hestem na etapie planowania, rozrysowywania, robienia kosztorysów.... wszelka pomoc mile widziana - jesli chodzi o felgi to chcialbym pozostac przy 14'' ale nie mam koncepcji jaki wzor frown.gif bo te co mam chcialbym juz na zimowe przeznaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut szukania zlosnik.gif

polskie allegro i niemiecki ebay :

wszytskie 14stki:

steffany tu masz w 9zoll, ale link na wzór, żebyś zobaczył co i jak - może ktoś Ci je umieści w Twoim foto, a w przyszłości znajdziesz 7ki. Poza tym w pozostałych linkach też będą 8 i 9 zoll, ale Tobie polecam skupić się na 7kach, pozostałe są jako przykłady do poszukiwania danej felgi w odpowiednim rozmiarze zlosnik.gif

steffany 8+9zoll

powertech tylko jesli w poler zlosnik.gif przynajmniej chociaż rant! zlosnik.gif

powertech2

dezenty1 prosty model, dobra cena i tak jak power techy calosc w poler lub sam rant wink.gif

masz poszerzone albo wypchane nadkola? w/w zestaw to 7 i 8zoll, który jak dobrze wiesz - pakują już do cento smile.gif

dezenty2 + rant w polerce

brock b5 7 i 8 zoll koniecznie całość lub rant do polerki! zlosnik.gif

rh cup 8zoll

te same rh cup'y + środek w kolor jak chcesz środek w kolor, to ktoś Ci może zrobić już takie vt wink.gif

power tech inny model rant w polerce 7zoll

steffany ebay - dobra cena zlosnik.gif

maxx? tu masz maxxy, średnia fela, ale szeroki rant 270751858-jezyk.gif

tu masz znanego już dobrze na SC schmidta ML wink.gif

i tu jeszcze jakiś allegrowy wzór..

IThankYou.gif

trochę kreatywności i chęci Panie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

893goodvibes.gifWIelkie dzieki..... checi sa ale czlowiek jak siedzi przed kompem to glupieje i potrzebuje świerzego pomyslu od innych....

sa chetni na VT ktoregoś z powyzszych modeli?? jestem ciekaw jak bedzie moj SC z rantem wygladac 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> WIelkie dzieki..... checi sa ale czlowiek jak siedzi przed kompem to glupieje i potrzebuje

> świerzego pomyslu od innych....

> sa chetni na VT ktoregoś z powyzszych modeli?? jestem ciekaw jak bedzie moj SC z rantem wygladac

vt to nie real nic nie widac praktycznie osadzenie felgi jest ważne im bardziej bedzie wystawała tył ładniej oczywiście w miare rozsadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 20 minut szukania

> polskie allegro i niemiecki ebay :

> wszytskie 14stki:

> steffany tu masz w 9zoll, ale link na wzór, żebyś zobaczył co i jak - może ktoś Ci je umieści w

> Twoim foto, a w przyszłości znajdziesz 7ki. Poza tym w pozostałych linkach też będą 8 i 9

> zoll, ale Tobie polecam skupić się na 7kach, pozostałe są jako przykłady do poszukiwania danej

> felgi w odpowiednim rozmiarze

> steffany 8+9zoll

> powertech tylko jesli w poler przynajmniej chociaż rant!

> powertech2

> dezenty1 prosty model, dobra cena i tak jak power techy calosc w poler lub sam rant

> masz poszerzone albo wypchane nadkola? w/w zestaw to 7 i 8zoll, który jak dobrze wiesz - pakują już

> do cento

> dezenty2 + rant w polerce

> brock b5 7 i 8 zoll koniecznie całość lub rant do polerki!

> rh cup 8zoll

> te same rh cup'y + środek w kolor jak chcesz środek w kolor, to ktoś Ci może zrobić już takie vt

> power tech inny model rant w polerce 7zoll

> steffany ebay - dobra cena

> maxx? tu masz maxxy, średnia fela, ale szeroki rant

> tu masz znanego już dobrze na SC schmidta ML

> i tu jeszcze jakiś allegrowy wzór..

> trochę kreatywności i chęci Panie

no ladne zeby.GIF ostatnie mam ale z czarnym srodkiem...

co do felg to bralbym steffany albo rh cup... ale to juz jak szalec to 15 zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli chodzi o SC to 14'' to jest max.

> Skusi sie ktos na VT mojego SC z przygotowanym spisem felunku??

a dlaczego???? na 15 Taquito smigal w CC i prezentowal sie zje....fajnie zeby.GIF

i na borkach zolty byl na bialych 15 chyba na tych rh cup...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga 14 cali na niebieski 270751858-jezyk.gif 7x14 opona 195/45,

Jesli niemasz budy poszerzonej to na takich oponach bedzie trzec.

p4050119.jpg

niedlugo beda do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.