Skocz do zawartości

układ paliwowy kilka pytań


Molouse

Rekomendowane odpowiedzi

zaczałem składać układ paliwowy i chce sie upewnić

od wlewu idzie niebieski przewód cienki no fi 8 coś takiego( nie mówie tutaj o odpowietrznikach), pytanie czy on powinien zostać połączony z złączką która jest podprowadzona koło filtra również niebieska, oraz czy to jest przewód od filtra węglowego,

drugie pytanie 270751858-jezyk.gif

zasilanie na pompie to kolor czerwony?? i wpierw powinno isc do filtra, z filtra dalej (tutaj juz wiem co i jak) chce sie upewnic

trzecie pytanko,

niebieski przewód który powinien isc do pompy to powrót??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zaczałem składać układ paliwowy i chce sie upewnić

> od wlewu idzie niebieski przewód cienki no fi 8 coś takiego( nie mówie tutaj o odpowietrznikach),

> pytanie czy on powinien zostać połączony z złączką która jest podprowadzona koło filtra

> również niebieska, oraz czy to jest przewód od filtra węglowego,

jeśli dobrze Cię zrozumiałem to powinien on iść do pochłaniacza par paliwa. W miejscu o którym mówisz chyba się on łączy ale nie jestem pewien na 100%

> drugie pytanie

> zasilanie na pompie to kolor czerwony?? i wpierw powinno isc do filtra, z filtra dalej (tutaj juz

> wiem co i jak) chce sie upewnic

zasilanie do filtra? po co niby miało by tam iść?

> trzecie pytanko,

> niebieski przewód który powinien isc do pompy to powrót??

jak składaliśmy od Aziego parcha to niebieskie przewody które tam były szły do pochłaniacza par paliwa. Nie przypominam sobie żeby powrót był w innym kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli dobrze Cię zrozumiałem to powinien on iść do pochłaniacza par paliwa. W miejscu o którym

> mówisz chyba się on łączy ale nie jestem pewien na 100%

generalnie od wlewu idzie 5 przewodów, jeden fi 16 do tylnego wejscia do baku, głowny zasilający, 2 odpowietrzniki i właśnie jeden którego nie rozszyfrowałem, wynika mi to ze wlasnie do filtra węglowego/pochłaniacza par paliwa powinno to iść

> zasilanie do filtra? po co niby miało by tam iść?

z pompy wychodzi zasilanie na filtr -> przechodzi przez filtr -> idzie do silnika

> jak składaliśmy od Aziego parcha to niebieskie przewody które tam były szły do pochłaniacza par

> paliwa. Nie przypominam sobie żeby powrót był w innym kolorze

tutaj pozostał mi jeden przewód który wlasnie mi pasuje na powrot, zreszta na pompie od góry wlasnie tak jest oznaczony jako niebieski, nie jestem pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak to napisałeś, że nie było dokładnie wiadomo o co chodzi

dobra to jezeli chodzi o ten ostatni, może ktoś wyjaśni

na przod idą 3 przewody paliwowe, "zasilanie paliwem", do filtra węglowego i powrót??, jezeli tak jest to mam wszystko jasne bo tylko ten został grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobra to jezeli chodzi o ten ostatni, może ktoś wyjaśni

> na przod idą 3 przewody paliwowe, "zasilanie paliwem", do filtra węglowego i powrót??, jezeli tak

> jest to mam wszystko jasne bo tylko ten został

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.