Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Molouse

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. > Witam, Pany, podpowie ktoś gdzie kupie, ew. pod jakimi hasłami szukać szybko złączki do przewodów > paliwa do listwy od T-Jeta ? > Z góry dzięki za info znalazlem cos takiego w domu, odezwij sie na priv, podesle foto
  2. > Ideałem byłoby podanie marki, modelu i numeru rejestracyjnego, ale aż tyle chyba nie potraficie. > Ciekawy jestem więc tylko czy to może być bieżnik opony śmieciarki? A może np. duże, terenowe auto? > Dla zobrazowania skali - słupek ma 50-60 cm. cieżarówka lub autobus, opona bieżnikowana zimowa, typowa kostka
  3. z wielką prośbą, jeżeli sie da to na zółto felgi
  4. trzeba zastosować koło z zębami po wewnętrznej, a co do obudowy to trzeba ją troche przerobić i pasuje
  5. Molouse odpowiedział wojteck na temat - Ford
    > Kompowi to w FFI przestałem wierzyć. > Przejechanie 101 km od odbicia do odbicia ten sam dystrybutor 19,01 l weszło temp. otocznia 4 st. > Ciekawe co się dzieje? Może się dotarł? > > To nie wiem - długa zima, niższe temperatury to może spalanie podskoczyło? moze coś padło, sonda albo coś?
  6. Molouse odpowiedział wojteck na temat - Ford
    > Ile bierze kolegom RSII w cyklu mieszanym? ja mam megi rs jak chcesz to coś tam moge napisać
  7. Molouse odpowiedział janiol13 na temat - Francowate
    a wpadne chyba
  8. dorzuce 5 groszy do tematu jeździłem : Laguna II ph1 1.8pb - kompletnie nic się nie psuło Laguna II ph2 2.0pb - po 100 tys. silniczek wspomagania, pozatym bezawaryjna Laguna III ph1 2.0dCi - poza łącznikami stabilizatora na gwarancji, wymienili jeszcze lewe łożysko przód i napęd paska klinowego (coś piszczało) osobiste moje doznania, LIII najlepsza, diesel świetnie elastyczny, malo pali, i dobrze sie prowadzi, nie nie jest to francuski tapczan
  9. > ogólnie to moim zdaniem zawiasy i ograniczniki dostają trochę brudu wtedy... Widziałem SC bez > przednich nadkoli i wydaje mi się to złym pomysłem... bull shit, u mnie nie ma nawet jak nadkoli zamontować, nie mam ich i jest mi z tym dobrze, jedyny problem to skrzypiące ograniczniki ale da sie przeżyć, z nadkolami tez potrafią skrzypieć
  10. z doświadczeń zimowych w górach, bieznikowane opony duzo lepiej sprawują sie w warunkach gdzie jest duzo sniegu, kolejno frigo 1 oczywiscie o wyzszości kolca nie mówie, ale na zime polecam bieżniki
  11. > no i pojawił się problem, bo do tych firm co pisałem @ nikt nie ma tak "krótkich" wkładów (firmy z > allegro handlujące amorami/gwintami) > Wie ktoś może gdzie jeszcze się udać z zapytaniem? www.pecar.pl wyślij amory, a Pan Krzysiu zregeneruje Ci w granicach 200zł za sztuke
  12. > Ale tylko do jednej jest wkladka, do tej z ccsa > Qrde jak ja to wyciagne > Co do tylnej to ten taleczyk trzeba wybic? tylną mi załatwiał olo, bo wie jaka to ma byc, a co do talerzyka to tak, trzeba go zbić "jakoś"
  13. > Pany powiedzcie mi, tylna poduszka, jak zalozyc do tego poli? > Trzeba sciagnac tylko ten metalowy dekiel i z dwoch stron wsadzic wkladki czy cos trudniejszego > mnie czeka? > Macie jakies sposoby na pozbycie sie gumy w lapie od strony rozrzadu? 3 rodzaje poduszek tylnych od skrzyni są, co do rozrządu, to tą z CCS-a idzie wybic, natomiast MPI, palnik i ku zachwytu ekologów
  14. > Zeby nie smiecic pisze dalej tutaj. Czy kolo pasowe od 1.4 rozni sie jakos od 1.2? Bo kolo pasowe > mam od 1.4 a kompa od 1.2 i nie wiem czy psssiiipadkiem nie mam przez to przestawionego > zaplonu? > No i pojawil sie problem kolejny jakby tego bylo malo:/ po przekreceniu kluczyka przestala latac > pompa, nie zapala sie check i nie da sie podpiac kompa przez obd2 bo laptop nie widzi auta:/ > jak podpinam pompe na krotko to pompa dziala. Dodam, ze podmienialem przekazniki .. A do tej > pory pompka dzialala normalnie. Nagle przestala sama z siebie:/ co do koła to jest takie samo jak 1.2 z klimą czyli 60-2 co do pompy, sprawdz masy na samochodzie, zwlaszcza głowną na skrzyni, i dodatkowo sprawdz czujnik wstrząsowy

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.