Skocz do zawartości

Centralny zamek Peugeot 308


yasq

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko, od jakiegoś czasu centralny zamek po otwarciu drzwi od środka nie reaguje, tzn. otwarcie drzwi kierowcy nie powoduje rozblokowania zamków w reszcie drzwi plus nie zaświeca się światło w środku, tylko tak się dzieje w przypadku drzwi kierowcy.

Miał może ktoś podobną sytuację?? Albo jakieś sugestie co mogło się epsuć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam takie pytanko, od jakiegoś czasu centralny zamek po otwarciu drzwi od środka nie reaguje, tzn.

> otwarcie drzwi kierowcy nie powoduje rozblokowania zamków w reszcie drzwi plus nie zaświeca

> się światło w środku, tylko tak się dzieje w przypadku drzwi kierowcy.

> Miał może ktoś podobną sytuację?? Albo jakieś sugestie co mogło się epsuć?

Tak miałem dokładnie tak samo wymienili mi na gwarancji kasetę centralnego zamka drzwi kierowcy - czekałem na ta cześć chyba z tydzien i problem zniknął smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak miałem dokładnie tak samo wymienili mi na gwarancji kasetę centralnego zamka drzwi kierowcy -

> czekałem na ta cześć chyba z tydzien i problem zniknął

hmm jeszcze dziś zauważyłem, że na wyświetlaczu nie pojawia się komunikat, że drzwi są otwarte i nie piszczy alarm od świateł jak się je zostawi włączone a drzwi kierowcy są otwarte.

a nie wie kolega ile takie ustrojstwo kosztuje? Bo gwarancji już nie ma.

W sumie ten problem się pojawił już wcześniej jak było tak wilgotno, jak było sucho i pogodnie to było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm jeszcze dziś zauważyłem, że na wyświetlaczu nie pojawia się komunikat, że drzwi są otwarte i

> nie piszczy alarm od świateł jak się je zostawi włączone a drzwi kierowcy są otwarte.

> a nie wie kolega ile takie ustrojstwo kosztuje? Bo gwarancji już nie ma.

> W sumie ten problem się pojawił już wcześniej jak było tak wilgotno, jak było sucho i pogodnie to

> było ok.

No prosta sprawa komputer nie widzi otwartych drzwi kierowcy dlatego nie otwiera się reszta drzwi nie ma brzeczyka od świateł etc. U mnie tez na początku działało to dość losowo raz się otwierało raz nie aż w koncu totalnie się zepsuło grinser006.gif

Nie mam pojęcia ile ta kaseta kosztuje. Podpytaj w ASO co to za część może gdzieś cos takiego na allegro wypatrzysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam takie pytanko, od jakiegoś czasu centralny zamek po otwarciu drzwi od środka nie reaguje, tzn.

> otwarcie drzwi kierowcy nie powoduje rozblokowania zamków w reszcie drzwi plus nie zaświeca

> się światło w środku, tylko tak się dzieje w przypadku drzwi kierowcy.

> Miał może ktoś podobną sytuację?? Albo jakieś sugestie co mogło się epsuć?

Mi na razie nic się nie dzieje ale w poprzednim naprawiałem dwie kasety. Lewą od kierowcy i prawą z tyłu. I był to seat zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.