Skocz do zawartości

Wodna pompa odgłos tarcia gumy do wymiany?.


grand1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ściagłem rozrząd bo ciekł uszczelniacz więc sprawdzam pompe luzu nie ma wszystko ok brak wycieków płynu cieczy chł tylko w kierunku kręcenia się paska przy ręcznym ruszaniu, pompa wydeje dzwiek ocierania gumy o metal.

Tak jakby, się ocierała o uszczelniacz odgłos tarcia o gumę w kierunku jak idzie pasek.

W przeciwnym kierunku odgłosu nie ma.

Tylko w kierunku jak idzie pasek przy ręcznym kręceniu bez paska, przy właczonym silniku nie słychać, przy szybkim kręceniu ręką odgłoś zanika pompa do wymiany?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam ściagłem rozrząd bo ciekł uszczelniacz więc sprawdzam pompe luzu nie ma wszystko ok brak

> wycieków płynu cieczy chł tylko w kierunku kręcenia się paska przy ręcznym ruszaniu, pompa

> wydeje dzwiek ocierania gumy o metal.

> Tak jakby, się ocierała o uszczelniacz odgłos tarcia o gumę w kierunku jak idzie pasek.

> W przeciwnym kierunku odgłosu nie ma.

> Tylko w kierunku jak idzie pasek przy ręcznym kręceniu bez paska, przy właczonym silniku nie

> słychać, przy szybkim kręceniu ręką odgłoś zanika pompa do wymiany?.

Wiesz co, hmm.gif

Któryś z nas powinien wytrzeźwieć hehe.gif, bo czytam, czytam i za cholerę nie łapię o co chodzi rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz co,

> Któryś z nas powinien wytrzeźwieć , bo czytam, czytam i za cholerę nie łapię o co chodzi

chyba autor, bo ja też nie mogę zrozumieć jak trze pasek bez paska spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko w kierunku jak idzie pasek przy ręcznym kręceniu bez paska, przy właczonym silniku nie

> słychać, przy szybkim kręceniu ręką odgłoś zanika pompa do wymiany?.

a tu miales pasek czy bylo krecenie paska bez paska ?

joshi , mody juz mu kiedys dawali szanse....nie nauczyl sie polskiego , niech wraca na onet skad przyszedl... czerwona.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.