Skocz do zawartości

Fabrycznie ?


Efkwadrat

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy w oparciu o taki odtwarzacz ... clik ... mozna cos zbudowac ?

Z każdym da rade smile.gif

Z tego co widzę samo radio nie ma wyjść na wzmacniacz, więc jeśli byś przewidywał dołożenie takowego sprawdź czy nie ma jakiejś przejściówki z kostki radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy w oparciu o taki odtwarzacz ... clik ... mozna cos zbudowac ?

Chyba odpuszcze sobie , boje sie , ze cena bedzie astronomiczna ... i nieadekwatna ...

Mozecie mi polecic jakas jednostke ster .... z czerwonym podswietleniem , bo moje " delfinki " nijako beda wygladac na tle czerwonego ... cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba odpuszcze sobie , boje sie , ze cena bedzie astronomiczna ... i nieadekwatna ...

> Mozecie mi polecic jakas jednostke ster .... z czerwonym podswietleniem , bo moje " delfinki "

> nijako beda wygladac na tle czerwonego ...

U mnie mam Blaupunkt San Francisco 300 czerwone ładnie wyglądające podświetlenie przycisków, ekran wedle woli pierdyliard kolorów. Jeśli wolisz bardziej zaawansowaną wersje to Toronto 400 z BT. POROWNANIE + FOTO

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie mam Blaupunkt San Francisco 300 czerwone ładnie wyglądające podświetlenie przycisków, ekran

> wedle woli pierdyliard kolorów. Jeśli wolisz bardziej zaawansowaną wersje to Toronto 400 z BT.

> POROWNANIE + FOTO

> Pozdro.

jakies takie nijakie .... sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.