Skocz do zawartości

Rallye Monte-Carlo


maku19

Rekomendowane odpowiedzi

> oglądacie?

> jako,że to runda IRC,w eurosporcie/2 obszerne relacje czołówki.

> Narazie pech Mikkelsen'a,który kilka sekund po starcie SS1 "przytulił" murek uszkadzajac auto

Bylem caly dzien w domu i na 3 oesach na es ...

murek byl przykry ...

zastanawiaja mnie tak wysokie roznice na 1szych dwoch os'ach , choc komentatorzy tez byli zdziwieni waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne brawa dla Bryana i Xaviera...wygrac Monte to chyba marzenie każdego kierowcy..fantastyczny wynik, oby był topoczątek sukcesow, które mam nadzieje dadza mu tytuł w IRC...stawka kierowców była niesamoita, przynajmniej 15 nazwisk, ktore mogły walczyć o wygraną.. brawo.gif

Rozmawiałem z Xavierem z 2 tyg temu i po cichu liczył, ze przy odrobinei szczęścia im sie to uda, gratuluje im ogromnej pracy która włożyli w ten start..było warto..prawie nasi wygrali.. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monte pokazało, że w rajdach liczy się nie tylko szybkość, ale i umiejętność przewidywania i szczęście.

Wielkie brawa dla "naszej" załogi!!!

Co do zachowania Sarrazina i Wilksa, a w sumie to ich szefów - szkoda słów. Wykreślić z wyników, wykluczyć z kilku najbliższych rajdów, to może by się czegoś nauczyli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.