Skocz do zawartości

seat leon nie łaczy kebelek w głosniki


maniex

Rekomendowane odpowiedzi

otóż sprawa ma sie nastepujaco: zostałem posiadaczek leona z 2002 roku i okazało się że nie łaczy kebelem w jednym z przednich głośników tzn czasem przesaje on grać, a gdys sie otowrzy i zamknie dzrzwi gra z a powrotem. w zwiazku z tym mam pytanie jak temu zaradzic? wystarczy zdjac maskowice glosnika czy trzeba demntować całą tapicerke drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> otóż sprawa ma sie nastepujaco: zostałem posiadaczek leona z 2002 roku i okazało się że nie łaczy

> kebelem icon_eek.gif w jednym z przednich głośników tzn czasem przesaje on grać, a gdys sie otowrzy i

> zamknie dzrzwi gra z a powrotem. w zwiazku z tym mam pytanie jak temu zaradzic? wystarczy

> zdjac maskowice glosnika czy trzeba demntować całą tapicerke drzwi?

Domyślam się, że chodzi Ci o kabel... Jak sam nie sprawdzisz to się nie dowiesz; w zasadzie sam odpowiedziałeś sobie na pytanie zlosnik.gif Pewnie trzeba zwalać tapicerkę skromny.gif

Ps. Nie to żebym się czepiał, ale co miałeś z ortografii? 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> otóż sprawa ma sie nastepujaco: zostałem posiadaczek leona z 2002 roku i okazało się że nie łaczy

> kebelem w jednym z przednich głośników tzn czasem przesaje on grać, a gdys sie otowrzy i

> zamknie dzrzwi gra z a powrotem. w zwiazku z tym mam pytanie jak temu zaradzic? wystarczy

> zdjac maskowice glosnika czy trzeba demntować całą tapicerke drzwi?

...wczoraj rozwiazalem podobny problem w Tigrze u siebie, poluzowala sie wtyczka z drzwi kierowcy nad ogranicznikiem...u mnie dodatkowo skutkowalo to rozkodowaneim el. szyby kierowcy... ok.gif sprawdź u siebie... ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.