Skocz do zawartości

cena regeneracji głowicy


Pirat7993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktos mógł by mi podać orientacyjne ceny z zakładów regenerujących głowice ? na podstawie wielkości głowicy np z 1.1

zabielenie , docieranie zaworów, wymiana prowadnic, regulacja zaworów... i wszystkie inne tego typu atrakcje, interesuje mnie tez cena zaworów i gniazd na 3kąty oraz porting kanałów,

i ewentualnie honowanie oraz równanie bloku

tak tylko z czystej ciekawosci pytam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie znalazłem innego tematu więc chciałbym zapytać ile mogę zjechać głowicę w 1.1 MPI aby nie spotkały się zawory z tłokami.

Akurat zaczynam rozbierać górę i chciałbym wiedzieć ile mogę ją splanować aby nie przesadzić.

Czy może tylko zabielić i nie ruszać więcej ?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, czy ktos mógł by mi podać orientacyjne ceny z zakładów regenerujących głowice ? na podstawie

> wielkości głowicy np z 1.1

> zabielenie , docieranie zaworów, wymiana prowadnic, regulacja zaworów... i wszystkie inne tego typu

> atrakcje, interesuje mnie tez cena zaworów i gniazd na 3kąty oraz porting kanałów,

> i ewentualnie honowanie oraz równanie bloku

> tak tylko z czystej ciekawosci pytam

pytaj tego kolegi - on się zajmuje tym na co dzień SebeKK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Więc ma ktoś info na temat planowania głowicy w 1.1 MPI ?

a nie łatwiej zadzwonić do szlifierza i zapytac u źródła, ha?

Co region to inne ceny. U nas w wlkp samo planowanie ok 60pln. Gdzies indziej moze być albo 40, albo 100.

Popytaj lokalnie i wybierz najlepszą Twoim zdaniem oferte (tanio nie znaczy wcale dobrze) ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a nie łatwiej zadzwonić do szlifierza i zapytac u źródła, ha?

> Co region to inne ceny. U nas w wlkp samo planowanie ok 60pln. Gdzies indziej moze być albo 40,

> albo 100.

> Popytaj lokalnie i wybierz najlepszą Twoim zdaniem oferte (tanio nie znaczy wcale dobrze)

Nie wiem czy czytałeś mój post wyżej nie chodzi mi o cenę, tylko o możliwość i ilość zebrania materiału z głowicy aby nie było spotkania tłoków z zaworami smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy czytałeś mój post wyżej nie chodzi mi o cenę, tylko o możliwość i ilość zebrania

> materiału z głowicy aby nie było spotkania tłoków z zaworami

W tytule posta na którego odpowiadałem

Quote:

Więc ma ktoś info na temat planowania głowicy w 1.1 MPI ?


jest wyraźne pytanie o cenę, więc bądź bardziej precyzyjny 270751858-jezyk.gif

Odpowiadając dalej ile ciąć odpowiem: mozesz zjechac nawet całą komorę spalania, pytanie tylko po co...

Jesli chcesz miec nadal bezkolizyjny silnik, to należałoby się bawić w testy plastelinowe, zeby określić jak bardzo Twoja jest zjechana w tym momencie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W tytule posta na którego odpowiadałem Quote:

> Więc ma ktoś info na temat planowania głowicy w 1.1 MPI ?

> jest wyraźne pytanie o cenę, więc bądź bardziej precyzyjny

> Odpowiadając dalej ile ciąć odpowiem: mozesz zjechac nawet całą komorę spalania, pytanie tylko po

> co...

> Jesli chcesz miec nadal bezkolizyjny silnik, to należałoby się bawić w testy plastelinowe, zeby

> określić jak bardzo Twoja jest zjechana w tym momencie

Widzę że się nie dogadamy smile.gif Po prostu chciałbym ją zregenerować tym samym myślę że mógł bym doprężyć troszkę silnik i w jakimś prawdopodobnie bardzo niskim stopniu uzyskać troszkę wydajniejszy silnik. Jak już będę ją ściągał chciałbym wiedzieć ile mogę ja splanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzę że się nie dogadamy Po prostu chciałbym ją zregenerować tym samym myślę że mógł bym doprężyć

> troszkę silnik i w jakimś prawdopodobnie bardzo niskim stopniu uzyskać troszkę wydajniejszy

> silnik. Jak już będę ją ściągał chciałbym wiedzieć ile mogę ja splanować.

No nie dogadamy sie, bo nikt tu nie jest wrózką zlosnik.gif

Teoretycznie powinno się planowac do znaczników, ale zasugerowalem Ci test plastelinowy - właśnie jak bedziesz mial zdjetą głowicę ok.gif

P.S. samym planowanie cudów nie uzyskasz i nawet tego nie odczujesz wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.