Skocz do zawartości

Lusterko zewnęrtzne


VOYAGER

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zbite lusterko zewnętrzne ( elektryczne ) myślałem o wymianie samego wkładu bo reszta jest ok w ASO powiedzieli mi 80 pln normalny wkład a z podgrzewaniem 120 jeszcze nie kupiłem bo zacząłem kombinować czy się DA hmm.gif wsadzić sam wkład podgrzewany i spiąć to z ogrzewaniem tylnej szyby. Rzeźbił ko z czym takim crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam zbite lusterko zewnętrzne ( elektryczne ) myślałem o wymianie samego wkładu bo reszta jest ok w

> ASO powiedzieli mi 80 pln normalny wkład a z podgrzewaniem 120 jeszcze nie kupiłem bo zacząłem

> kombinować czy się DA wsadzić sam wkład podgrzewany i spiąć to z ogrzewaniem tylnej szyby.

> Rzeźbił ko z czym takim

rzeźbili- wpinasz o ile pamiętam w brązowy grubszy kabel umieszczony w ew wiązce obok progu po stronie kierowcy - szczegółów nie znam

Jak dla mnie powinno działać niezależnie no ale to jest jeszcze większa rzeźba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bardziej chodziło mi czy sam wkład z podgrzewaniem załatwi sprawę czy coś jeszcze jest niezbędne

Sam wkład , skoro masz el lusterka to przeplotki też masz , nie musisz cudować z otworami na kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam zbite lusterko zewnętrzne ( elektryczne ) myślałem o wymianie samego wkładu bo reszta jest ok w

> ASO powiedzieli mi 80 pln normalny wkład a z podgrzewaniem 120 jeszcze nie kupiłem bo zacząłem

> kombinować czy się DA wsadzić sam wkład podgrzewany i spiąć to z ogrzewaniem tylnej szyby.

> Rzeźbił ko z czym takim

Masz lusterka po FL? Bo jak tak dało by radę załatwić ori wkłady w dobrej cenie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.