Skocz do zawartości

Skaczące obroty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zaraz po instalacji gazu Brava 1.6, zdarza się że obrotomierz od czasu do czasu dostaje świra. to jest np silnik gorący start kluczyka i mamy 2500 obr/min. Innym razem na zimnym to samo. Byłem u elektryka, przeczyścili przepustnice, błędów w kompie nie znaleźli wzieli 90 zł i nic. Wg zapewnień powinno być ok ale po kilku dniach breeeeee przy starcie.

Dziwne to co napisze ale, jak tylko obroty są duże wystarczy że otworzę machę i tyknę wiązke przewodów

( fotka w załączaniku) tj kable od czujnika temp powietrz lub kabelki od położenia przepust. i wszystko wraca do normy.

Jest to jakaś metoda ale tak nie można zawsze.

Czy mozliwe że coś nie łaczy i stąd te jaja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Czy gasnie Ci autko podczas jazdy,albo na biegu jałowym ? Jeśli tak + "falujące" obroty, to może wskazywać na silnik krokowy (w ASO ok 320 zł)

Ja miałem takie objawy, najpierw skoki w obrotach, po kilku tygodniach juz gasł (nawet podczas jazdy!!!)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.