Skocz do zawartości

Diody led we wnętrzu???


rybkanemo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o poradę Was Koledzy ideia.gif Chciałbym zamontować we wnętrzu nad nogi oświetlenie led pod lampkę z wnętrza. Gdzie mam podłączyć kabelki z diod aby świeciły się z górna lampką? Szukałem w wyszukiwarce ale nie znalazłem tematu podobnego icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Proszę o poradę Was Koledzy Chciałbym zamontować we wnętrzu nad nogi oświetlenie led pod

> lampkę z wnętrza. Gdzie mam podłączyć kabelki z diod aby świeciły się z górna lampką?

> Szukałem w wyszukiwarce ale nie znalazłem tematu podobnego

źle szukałeś alien.gif

pomocny link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Proszę o poradę Was Koledzy Chciałbym zamontować we wnętrzu nad nogi oświetlenie led pod

> lampkę z wnętrza. Gdzie mam podłączyć kabelki z diod aby świeciły się z górna lampką?

> Szukałem w wyszukiwarce ale nie znalazłem tematu podobnego

To ja może z forum wrzucę co było:

KLIKAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki za info. Właśnie pamiętałem że coś takiego było na forum ale nie mogłem znaleźć Ale już

> wiem co i jak:)

waytogo.gif

Nie wiem, czy więcej w temacie nie było, ale to wyszło jako pierwsze i Vito ładnie wszystko opisał co i jak. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Proszę o poradę Was Koledzy Chciałbym zamontować we wnętrzu nad nogi oświetlenie led pod

> lampkę z wnętrza. Gdzie mam podłączyć kabelki z diod aby świeciły się z górna lampką?

> Szukałem w wyszukiwarce ale nie znalazłem tematu podobnego

Chłopaki już rzucili linkami, więc nie będę dublował. W skrócie - od listwy LED przeciągasz przewód do góry - najlepiej pod plastikiem słupka przedniej szyby. Potem przewód chowasz nad podsufitkę. Podpiąć będzie Ci się najłatwiej pod przewody lampki sufitowej tuż przed wtyczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chłopaki już rzucili linkami, więc nie będę dublował. W skrócie - od listwy LED przeciągasz przewód

> do góry - najlepiej pod plastikiem słupka przedniej szyby. Potem przewód chowasz nad

> podsufitkę. Podpiąć będzie Ci się najłatwiej pod przewody lampki sufitowej tuż przed wtyczką.

Dzięki za rady. Tak właśnie zrobię smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Proszę o poradę Was Koledzy Chciałbym zamontować we wnętrzu nad nogi oświetlenie led pod

> lampkę z wnętrza. Gdzie mam podłączyć kabelki z diod aby świeciły się z górna lampką?

> Szukałem w wyszukiwarce ale nie znalazłem tematu podobnego

a ja tak inaczej... po co oswietlenie w nogach?

chyba ze tylko jako efekt wizualny bo.. raczej innej roli zbytnio nie spelnia tam... moze poza jednym... bardziej widac brod na wycieraczkach jak sie zaswieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ja tak inaczej... po co oswietlenie w nogach?

> chyba ze tylko jako efekt wizualny bo.. raczej innej roli zbytnio nie spelnia tam... moze poza

> jednym... bardziej widac brod na wycieraczkach jak sie zaswieci

Co kto lubi - na ten temat możemy na towarzyskim podyskutować. Chyba, że masz coś "technicznego" do dodania, to śmiało smile.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.