Skocz do zawartości

Witam


slawoj

Rekomendowane odpowiedzi

> to co żeś zanabył??

Pewnie komplet torxów, karnet na wizyty w serwisie i kartę stałego klienta w sklepie z częściami. grinser006.gif

A na poważnie to Witaj.

I pewnie to ten Szczeniak z profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Majster! 20.GIF Przecie Ty tego Scenica to już od wieków ujeżdżasz, a dopiero teraz przywitanie? hmm.gif

Dla niezorientowanych - Slawoj ma swój warsztacik więc sam sobie serwisuje te wszystkie francuskie badziewia biglaugh.gif (i nie tylko). Również mnie zrobił wiele dobrego bow.gif - wcześniej w Leganzie, a teraz w Picasso więc można powiedzieć, że cenny forumowicz się trafił na forum francowatych.

Pozdrawiam 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć Majster! Przecie Ty tego Scenica to już od wieków ujeżdżasz, a dopiero teraz przywitanie?

> Dla niezorientowanych - Slawoj ma swój warsztacik więc sam sobie serwisuje te wszystkie francuskie

> badziewia (i nie tylko). Również mnie zrobił wiele dobrego - wcześniej w Leganzie, a teraz w

> Picasso więc można powiedzieć, że cenny forumowicz się trafił na forum francowatych.

> Pozdrawiam

No to jako majster nie wie,że przy 140 km/h we wszystkich autach słychać wir w zbiorniku? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć Majster! Przecie Ty tego Scenica to już od wieków ujeżdżasz, a dopiero teraz przywitanie?

> Dla niezorientowanych - Slawoj ma swój warsztacik więc sam sobie serwisuje te wszystkie francuskie

> badziewia (i nie tylko). Również mnie zrobił wiele dobrego - wcześniej w Leganzie, a teraz w

> Picasso więc można powiedzieć, że cenny forumowicz się trafił na forum francowatych.

> Pozdrawiam

A miałem takie natchnienie i sie przywitałem wink.gif

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.