Skocz do zawartości

Auto kompaktowe do 10 000 zł, stosunkowo młode, na miasto


Hubert_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

przymierzam się na wiosnę, by zakupić ekonomiczne autko, średniej wielkości, z w miarę młodym rocznikiem (2001-03). Jeżdzę głównie po mieście, ale zdarzają się wypady w teren, gdzie potrzebuje zabrać parę rzeczy. Nie mam upatrzonej marki czy modelu, czy diesel czy benzyna(gaz). Wiem jakich aut za takie pieniądze nie kupię. Dlatego będę wdzięczny za wszelkie sugestie i porady, gdyż sam mam słabe zorientowanie na rynku motoryzacyjnym.

Pozdrawiam,

gray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> propozycja ciekawa, aczkolwiek znaleźć dobrą Madzię w tej cenie może być problem..

znaleźć jakiegokolwiek dobrego kompakta w tym roczniku, w tej cenie będzie problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> coś z daewoo lanos/nubira

myślałem o lanosie 5D hatchback, jeżdżę takimi w pracy i mam mieszane uczucia, rok prod. 2003, skrzynie biegów już się sypią, no i przeszkadza mi trochę słaba widoczność w lusterkach, ale na ogólny komfort jazdy nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W tej kwocie i np. 2001r. to może poszukaj Renault Megane I ph II, nie wiem czy da radę też Focusa

> I, ale sądzę, że ciężko. Łatwo się mówi, ale dołóż kapkę

być może będę w stanie trochę dołożyć, co do Renault Megane, poprzeglądam, wcześniej myślałem o Lagunie, ale to już bardziej rodzinne autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> myślałem o lanosie 5D hatchback, jeżdżę takimi w pracy i mam mieszane uczucia, rok prod. 2003,

> skrzynie biegów już się sypią, no i przeszkadza mi trochę słaba widoczność w lusterkach, ale

> na ogólny komfort jazdy nie narzekam

Moim zdaniem sypiące się skrzynie to wina złego użytkowania albo wyjątkowy pech. Mam już 2 Lanosa i nie miałem problemów ze skrzynią. Znajomi również nigdy nie mieli problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.