Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Citric

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Niezawodność
  2. Citric odpowiedział wujek na temat - Motokącik
    Jeździłem Kadettem E, Astrą F i miałem Lanosa. Jakby pozasłaniać znaczki to powiedziałbym, że kolejne wersje tego samego modelu. Taka to własna konstrukcja.
  3. @zenek111 przekonał do Xpenga?
  4. Citric odpowiedział WaWeR na temat - Motokącik
    Niestety trzeba uczyć.
  5. Citric odpowiedział WaWeR na temat - Motokącik
    A w praktyce policja niemiecka sprawdza kamizelkę, apteczkę i trójkąt. Nawet po polsku nauczyli się wymawiać. Nie interesuje ich, że w Polsce apteczka nie jest wymagana bo "jesteśmy w Niemczech". Za to nie bardzo wnikają co jest w tej apteczce.
  6. Citric odpowiedział wujek na temat - Forum EV
    VW razi awaryjnością. Niestety odpowiedź na pytanie czy Leapmotor poszedł jego śladem będzie po kilku latach.
  7. Co dokładnie zamówiłeś? Z tego co pamiętam to zawsze preferowałeś auta z placu i niechętnie patrzyłeś na zamawianie oraz długie oczekiwanie wiec ten BYD aż tak deklasuje konkurencję, że zrobiłeś wyjątek?
  8. Przeglądałeś trochę fora użytkowników? Jeśli tak to jak na razie wypada usterkowość?
  9. Jak byłem młodszy to właśnie kupiłem na współwłasność i zbiłem cenę OC o połowę. Teraz mam problem ze znalezieniem OC dla dawnego dawcy zniżek bo przekroczył 70 lat i dostaje duże zwyżki.
  10. Citric odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    Nie kupiłem i raczej szybko nie kupię. Problem nie jest w cenie, ale w wielkości. Nie chcę auta większego od C-Elysée więc cały czas liczę na Teslę 2 czy Cybercab z kierownicą. Czasami mam dosyć czekania to zerkam na ceny 3 czy Y. Ta taniość trochę kusi. W zeszłym miesiącu Y poniżej 30 000 EUR z dotacją i bonusem za sprzedaż im auta skłoniły do próby wyceny C-Elysée, ale się nie udało bo jest na PL blachach. Nie chciało mi się bawić w szukanie osoby co chce się pozbyć chrupka. Nie musi być Tesla, wcześniej nawet nie musiał być samochód zarejestrowany na Ciebie. Wystarczyło upoważnienie do sprzedaży od właściciela auta zarejestrowanego w FR. Teraz na stronie niby wskazują, że ma być zarejestrowany na kupującego albo współmałżonka więc nie wiem czy była zmiana czy w opisie jest niedopatrzenie. Na wycenę wyczytałem jedynie skargi, że jest ważna 30 dni, a potem trzeba było robić kolejną i była już niższa. W przypadku Y w wersji Standard dostawa mieściła się w 30 dniach. Widziałem, że ludzie jeżdżący starszymi wersjami Y robili wymiany więc raczej wyceniali w porządku. Sprzedaż im ostro wzrosła w tym okresie.
  11. Citric odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    W FR w zeszłym kwartale 33 490 EUR (bez odsprzedaży), a w tym 32 964 EUR przy odsprzedaży im samochodu, którego nie musisz być właścicielem. Różnica na VAT nie tłumaczy takiej rozbieżności
  12. Citric odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    Zastanawia mnie dlaczego w PL jest tak drogo.
  13. Nie marudzę tylko wiem czego chcę, ale tego nie znajduję. Jakbym miał takie potrzeby jak Ty pod względem wielkości auta to też już bym jeździł Modelem 3. Mieszkam w takim miejscu, że nie ma zmiłuj i auto musi być sprawne bo nie ma alternatywy. Nie mogę sobie pozwolić na czekanie nie wiadomo ile na części i wymiany ICCU czy fochy w stylu zrób zakupy w Żabce to odpalę.
  14. Zawsze długo wybieram auto bo robię rozpoznanie przed atakiem. Kupuję na lata i nie chcę żałować. Póki co ta strategia się sprawdza. Głupio byłoby zmienić auto z którego jestem zadowolony na takie, które by denerwowało. Teraz jest dodatkowo trudniej bo chcę spróbować elektryka. To jest nowa technologia i wybór jest dosyć ograniczony. Chciałbym jakąś większą B klasę lub C klasę, która sobie radzi w trasie. Póki co te kryteria jedynie spełnia ID 3 i EV4, ale nie budzą one mojego zaufania. ID 3 z powodu przebojów użytkowników, a EV4 bo to nowy model. W EV6 były problemy z ICCU i mam obawy czy z tym się ogarnęli w nowych modelach. Najbardziej mnie przyciąga Tesla model 3 lub Y, ale nie daje rady przełknąć rozmiarów więc póki obecne auto dobrze jeździ nie zmieniam i obserwuję rynek.
  15. Nie wiem skąd biorą baterie. Wystarczyła mi informacja, że auto ze sporym prawdopodobieństwem może być problematyczne więc odpuściłem.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.