Skocz do zawartości

Grande punto- antena


marew

Rekomendowane odpowiedzi

> Którędy jest poprowadzony przewód antenowy w GP oraz jaka jest średnica otworu w dachu.

ZTCP to dachem i pozniej przednim slupkiem. Chyba prawa strona hmm.gif. Otwor cos okolo 16mm.

> Czy w wersji Estiva da rade do radia podłączyć subwoofer tzn czy są kable

Najelpiej sprawdzic organoleptycznie pod tapicerka. Jesli po lewej stronie w bagazniku nie ma dodatkowych bezpiecznikow to pewnie nie bedzie tez instalacji do suba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ZTCP to dachem i pozniej przednim slupkiem. Chyba prawa strona . Otwor cos okolo 16mm.

Żeby wymienić antene ( chce zamontować trifleksa) to czeka mnie wyciąganie podsufitki ?

Jak się wyciąga słupek ?

Deskę też trzeba odkręcać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żeby wymienić antene ( chce zamontować trifleksa) to czeka mnie wyciąganie podsufitki ?

Mam Triflex'a u siebie zlosnik.gif. Nie trzeba wyciagac podsufitki.

> Jak się wyciąga słupek ?

Nie musisz go ruszac

> Deskę też trzeba odkręcać ?

Nie trzeba tego robic.

Odkrecasz oslony slupkow bagaznika i odchylasz podsufitke. Ewentualnie mozesz tez odkrecic tylne raczki pasazerow. Wtyczka od FM pasuje do Triflex'a, tzn fabryczna jest zapinana, Triflex ma wkrecana. Ale pasuje jedno w drugie, ewentualnie tylko trzeba wlozyc kawalek (z 1cm) golego przewodu (bez izolacji) w otwor wtyczki aby srodkowy bolec lepiej laczyl albo na zewnatrz, pod ekran - nie pamietam w tej chwili. Sposob przetestowany w kilku Fiatach, kabla od FM nie musisz wymieniac ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obejdzie się bez rozwiercania dziury w dachu ?

Tak, otwor jest wystarczajacy wink.gif

> Którędy puszczasz kabel od cb ??

Ja mam u siebie puszczone lewym progiem, a w bagazniku zalozylem beczke, schowana tam gdzie lampka oswietlenia bagaznika. Zawsze wtedy moge podlaczyc jaka inna antene, np: dluga magnesowke na trase, ale jakos od ponad roku mam Triflex'a i nie korzystalem z innej anteny zlosnik.gif.

CB z przodu pod bezpiecznikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, otwor jest wystarczajacy

> Ja mam u siebie puszczone lewym progiem, a w bagazniku zalozylem beczke, schowana tam gdzie lampka

> oswietlenia bagaznika. Zawsze wtedy moge podlaczyc jaka inna antene, np: dluga magnesowke na

> trase, ale jakos od ponad roku mam Triflex'a i nie korzystalem z innej anteny .

> CB z przodu pod bezpiecznikami.

No to troszkę roboty mnie czeka z puszczeniem kabalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to troszkę roboty mnie czeka z puszczeniem kabalka.

Nie jest tak zle, mozna sie wyrobic w godzinke zlosnik.gif. Tylko uwazaj na zapinki od podsufitki, bo lubia sie urywac oraz na te od tylnych slupkow, bo przy zakladaniu potrafia nie wskoczyc na swoje miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie jest tak zle, mozna sie wyrobic w godzinke . Tylko uwazaj na zapinki od podsufitki, bo lubia

> sie urywac oraz na te od tylnych slupkow, bo przy zakladaniu potrafia nie wskoczyc na swoje

> miejsce.

Dziękuje za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.