Skocz do zawartości

Zakup kombinezonu - chwale się :)


Rafcik186

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że wiosna idzie do nas wielkimi krokami ( za oknem jakoś tego nie widać sciana.gif ) postanowiłem przygotować się do nowego sezonu. W tym celu, po długim namyśle zakupiłem dwuczęściowy kombinezon IXS Mercury smile.gif. Pierwsze wrażenia są rewelacyjne, yay.gif miękka cielęca skóra, świetnie skrojony, bardzo wygodny, nawet do chodzenia po domu. Jak tylko pogoda pozwoli wsiąść na 2oo zdam relację jak spisuje się w praktyce.

Można zazdraszczać skromny.gif469.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, że wiosna idzie do nas wielkimi krokami ( za oknem jakoś tego nie widać ) postanowiłem

> przygotować się do nowego sezonu. W tym celu, po długim namyśle zakupiłem dwuczęściowy

> kombinezon IXS Mercury . Pierwsze wrażenia są rewelacyjne, miękka cielęca skóra, świetnie

> skrojony, bardzo wygodny, nawet do chodzenia po domu. Jak tylko pogoda pozwoli wsiąść na 2oo

> zdam relację jak spisuje się w praktyce.

> Można zazdraszczać

pod Lubelska wieś SZEROKIE zazdraszcza grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak za wygodny znaczy ze za duzy

Może źle napisałem, powinno być "wygodny jak na kombinezon motocyklowy", bo za duży to na pewno nie jest wink.gif Miałem wcześniej Alpinestars TZ-1 i nie był tak wygodny, a równie dobrze dopasowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Alpinestars TZ-1 i nie był tak wygodny, a równie dobrze dopasowany.

To pozostaje tylko czekać, az nowy nabytek sie "ułozy" i bedzie rewelka zlosnik.gif Moj układał się poł sezonu, chyba najszybciej dopasowal sie po jezdzie w deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie Tschula (przez allegro). Jak do mnie przyszedł to ledwo się w niego wcisnąłem. Chciałem zmienić na większy rozmiar, ale sprzedawca powiedział mi żebym tydzień w nim pochodził to się dopasuje. I dobrze że nie zmieniłem rozmiaru bo faktycznie trochę się rozciągnął i jest idealny:) A jazda w deszczu też swoje robi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kombinezon IXS

Ja kupiłem sobie membranową kurtkę i spodnie IXS (zestaw Nairobi + Miami). Do tego buty Slammer na cruisera.

Śmigałem Yamahą w któryś dzień lutego, jak było słonecznie, bezwietrznie i +5.

Wrażenia - rewelacja, pod spód ubrałem tylko bieliznę termoaktywną. Na twarz maska neoprenowa i jazda.....

Kurtka i spodnie - super.

Już tylko czekam wiosny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.