Skocz do zawartości

Otwieranie klapy bagażnika


marew

Rekomendowane odpowiedzi

> mojej ostatnio tez zamarazl zamek i klucz wchodzil suszarka pogrzalem pare minut i puscil dziadyga

U mnie pozostaje opcja z odmrażaczem, bo nie będę z 4 piętra sztukował przedłużaczy, żeby suszarką operować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pany da się otworzyć bagażnik od środka, ale nie mając otwierania na wajhe.

> Kurde albo zamek zamarzł albo się zasyfił i nie moge otworzyć kluczykiem.

odchyl tylną kanapę i zobacz na zamek, naciśnij od środka ten biały plastik na górze (prostokąt wystający), tak żeby szczęki się rozwarły i się sam otworzy.

Jeśli klucz lata we wszystkie strony, to bębenek do wymiany, mi w cc najczęściej ten przycisk czarny zamarzał i po wciśnięciu już nie wracał i trzeba było odciągać go kluczem. Nie wiem jak reszta w sc, ale zamki są takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odchyl tylną kanapę i zobacz na zamek, naciśnij od środka ten biały plastik na górze (prostokąt

> wystający), tak żeby szczęki się rozwarły i się sam otworzy.

jeśli się nie mylę,chodzi o sc,a tu zamki się różnią niestety od cc.

ściągnij obudowę zamka

miniaturka

jest na dwóch zatrzaskach wciskanych po bokach zamka.po ściągnięciu plastiku ujrzysz cały mechanizm,wystarczy ruszyć zapadką znajdującą się na samym dole,przy uchu na którym zamek się zatrzaskuje i bagażnik otwarty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.