Skocz do zawartości

Samootwierająca się Meganka?


hudy1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już kupę czasu to auto, a nie wiedziałem,że się sama otwiera.Auto stało zamknięte w garażu.Po wejściu do garażu,postałem chwilę przy autku i zdziwienie. yikes.gifMeganka samam się otworzyła.Mam HF i do tej pory myślałem,że auto otwiera się po włożeniu łapy między klamkę a drzwi lub po naciśnięciu guzika na karcie.Tak ma być,czy auto strzela focha? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaskoczę cię - znam przypadki takie, że CZ auta się otwiera, ale że drzwi nie otwierają się, to CZ się zamyka i tak w kółko, aż padnie akumulator...

akurat trafiłeś na otwarcie cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trochę dziwne zachowanie, nie powinna się sama otwierać, może co najwyżej się sama zamknąć. Jesteś

> pewien że przycisk w karcie nie zadziałał jak tak stałe i czekałeś ?

Sprawdzałem.Wyjąłem kartę z kieszeni.Zamknąłem nią auto,które za chwilę się otworzyło.Potem już sytuacja się nie powtórzyła (na mrozie).Wcześniej auto stało w ogrzewanym garażu,w którym panuje temperatura w graniach +10-12 stopni.Dziwna sprawa. niewiem.gif

No i dziś zrobiłem test i sytuacja znowu ta sama.Stoję przy aucie i jaram(garaż).W połowie palenia auto się otwiera.Odchodzę auto się zamyka. yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to nie jest normalne zachowanie meganki II ?? Kuzyn ganiał taką firmową i też się otwierała jak

> stał blisko z kartą.

No właśnie nie wiem czy to tak ma być? hmm.gifWiem,że w Lagunach tak jest,ale czy w Megankach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie nie wiem czy to tak ma być? Wiem,że w Lagunach tak jest,ale czy w Megankach?

Moja Laguna z HF się sama nie otwiera, Łapsko trzeba wsadzić za klamkę i dopiero cykną zamki.

Jedyne co mogę polecić to kontrola na clipie (ddt2000 nie łączy się) i test czujników w drzwiach HF.

Bo rozumiem iż problem występuje tylko jak jesteś w zasięgu HF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W I jest tak że jak otworzysz centralnym zamkiem ,a nie otworzysz drzwi do 15 sek.to zamyka z

> powrotem. Ale cos sie popiepszyło i nie zamyka sam ,a nie wiem jak sie to programuje

Tu jest mowa o HF i nikt nie naciska przycisków, sama automatyka. Auto zamyka się jak traci kontakt z kartą a wszystkie drzwi i bagażnik są zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi do głowy myśl, jak drzwi są otwarte i po odejściu auto nie powinno się zamknąć, ale jest jakiś przypadek kiedy auto sygnalizuje iż się nie zamknęło, i tu nie nie pamiętam czy to było przy aktywowaniu funkcji czy przy niedomkniętych drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ok ale jeśli się otworzy a ty odejdziesz to powinna się zamknąć, wiec w czym problem

No tak jest.Odchodzę i zamyka się.Ale jeśli fabrycznie tak nie było, nie da mi to spokoju i zacznie mnie wprowadzać w denerwację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.